Obchody / Služby / NN poisťovňa O NN poisťovňa -

NN poisťovňa

O obchode NN poisťovňa

V roku 1845 bola založená spoločnosť De Nederlanden so špecializáciou na protipožiarne poistenie. O niekoľko desaťročí neskôr vznikla Nationale Levensverzekering-Bank so zameraním na životné poistenie. Spoločnosti sa sfúzovali a v roku 1963 vznikla Nationale-Nederlanden, čiže NN. Poskytuje služby v oblasti bankovníctva, investícií a dôchodkov vo vyše 40 krajinách sveta. Tiež sa radí medzi popredné platformy na našom území v oblasti poisťovníctva. NN poisťovňa je určite známe meno, ktoré vás nenechá v štichu. 

NN poisťovňa

NN poisťovňa sa postará skutočne o všetko, na čom vám záleží. Máte problémy s autom? Je tu NN poisťovňa. Problém s vašim zdravotným stavom, ktorý nevyrieši jednoduchý nákup v lekárni? Ak využívate služby, ktoré poskytuje NN životná poisťovňa, tak máte nárok na prémiové lekárske benefity úplne zdarma. Využite ich aj vy a doprajte si pre svoje zdravie iba to najlepšie.

NN poisťovňa kontakt

Pre NN poisťovňu je starostlivosť o zákazníka na prvom mieste. Preto investujú výrazné prostriedky do zákazníckeho servisu. Neváhajte preto, a kontaktujte NN poisťovňa zákaznícky servis telefonicky alebo mailom. Využiť môžete aj online kontaktný formulár, ktorý vám taktiež prinesie odpoveď na vaše otázky. A nezabudnite sledovať NN poisťovňu aj na Facebooku! NN poisťovňa Facebook totiž prináša množstvo zaujímavých informácií, ktoré sa vám zaručene hodia.

Obchody, kde vás odmeníme

O NN poisťovňa

NN životná poisťovňa vám pomáha myslieť na budúcnosť a pripraviť sa na všetky prípadnéprekážky v živote. Myslite na dôchodok, na vzdelanie svojich detí, na prípad práceneschopnosti ajzaistenie finančnej budúcnosti vašej rodiny. OdborníkNN poisťovňahovorí, že záleží na tom, čo je pre vás dôležité. Ak chcete kvalitné poistky, na NN poisťovňu sa môžete spoľahnúť.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod NN poisťovňa.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa