Obchody / Služby / Oberbank O Oberbank -

Oberbank

O obchode Oberbank

Oberbank história

Finančná inštitúcia Oberbank za zaraďuje medzi popredné banky v strednej Európe. Má za sebou vyše storočnú existenciu. Založili ju už v roku 1849 a aktuálne pôsobí v Rakúsku, Nemecku, Maďarsku, Českej republike a aj u nás na Slovenku. V samotnom Rakúsku sa radí do top 3 medzi bankami. Centrála sa nachádza v meste Linz. Portfólio produktov je široké a spĺňa bežné požiadavky klientov.

Oberbank Slovensko

Chceli by ste si založiť účet, požiadať o úver alebo zriadiť sporenie? Do portfólia produktov patria bežné či sporiace účty, termínované vklady a zaujímavé sú aj možnosti, ktoré klientom prináša Oberbank úver. Môžete si vyberať hneď z niekoľkých možností akými sú úver na bývanie, kontokorentný úver či povolené prečerpanie na vašom účte. Výhodou banky je, že je určená pre fyzické osoby, ale aj korporátnych klientov

Oberbank eBanking

Potrebujete spravovať svoje financie 24/7? S Oberbank to nie je žiadny problém. Banka vyvinula pre svojich klientov zabezpečený internet banking, ktorý nazvala eBanking. Táto služba je dostupná pre korporátnych aj individuálnych klientov. Dostupný je hneď v niekoľkých jazykových mutáciách. Ak potrebujete svoje financie či platby spravovať kdekoľvek na svete a nemáte so sebou počítač, stačí si stiahnuť aplikáciu Oberbank App do svojho mobilného telefónu.

Oberbank letáky

Bankujte ešte výhodnejšie. Sledujte pravidelne Oberbank letáky a nikdy vám neunikne žiadna možnosť využiť zvýhodnené bankové podmienky. V Oberbank sa môžete spoľahnúť na prvotriedne bankové služby. Rakúske finančníctvo je dlhodobo na vysokej úrovni, takže Oberbank je stávka na istotu. Zverte svoje financie do rúk odborníkov. Budete nadmieru spokojní.

Oberbank pobočky

Pokiaľ sa chystáte vyraziť do banky osobne, k dispozícii máte aktuálne 3 Oberbank pobočky. Nachádzajú sa v Bratislave, Nitre a Žiline. Presné adresy si ľahko overíte na webových stránkach Oberbank.sk. Pokiaľ by ste chceli komunikovať s bankou, ale nemáte vo svojej blízkosti žiadnu pobočku, Využite Oberbank kontaktný formulár alebo si zatelefonujte na zákaznícku linku.

Oberbank produkty

 • termínovaný vklad
 • bežný účet
 • sporiaci účet
 • úver

 • Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučit Oberbank.cz.
 • Podobny sklep Nestbank.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.
 • Obchody, kde vás odmeníme

  O Oberbank

  Potrebujete banku, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť? Stavte na rakúsku Oberbank. Vaše financie tak budú v rukách odborníkov, ktorí sa finančníctvu venujú dlhé roky. Požiadajte o Oberbank úver, založte si účet alebo sporte peniaze. Kvalitné bankové služby sú pre Oberbank samozrejmosťou. Svoje peniaze môžete navyše spravovať prostredníctvom online služby Oberbank eBanking.

  Oberbank v iných krajinách

  Presmerovanie prebehlo úspešne.

  Pripísanie odmeny na váš účet

  Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

   Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

   Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

   Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

  Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Oberbank.

  Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

  Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

  - alebo -
  Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
  Máte už účet? Prihláste sa