Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

ObliečkypreVás.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavový kupón 4 € na obliečky na ObliečkypreVás.sk

+ 8 % naspäť z nákupu

Platí pri nákupe nad 40 €. Z našej dielne. Vďaka našim špecialistom sme schopní ušiť plachtu aj obliečky na mieru, podľa rozmerov a typických… viac

O obchode ObliečkypreVás.sk

Kvalitné obliečky pre vás

Hľadáte obchod, v ktorom zoženiete široký výber doplnkov do spálne? Stavte na eshop Obliečkyprevás.. Kvalitná posteľná bielizeň by nemala byť podceňovaná. Spí sa v nej pohodlne a navyše vydrží, takže sa do nej oplatí investovať. V obchode kúpite obliečky z rôznych materiálov a dostupné je široké portfólio trendových, ale aj klasickejších dizajnov. Na svoje si príde každý.

Spálňové doplnky z Obliečkyprevás.sk

Spálňa, to nie je len nábytok a doplnky. V spálni potrebujete aj funkčné vychytávky, medzi ktoré patria obliečky, ale taktiež plachty či štýlové prehozy na posteľ, ktoré chránia periny pred prachom. Môžete si vyberať z rôznych typov textílií, vzorov či rozmerov. Plachty aj prehozy sú navyše skvelým darčekom, ktorý je praktický a neurazí.

Detské obliečky z Obliečkyprevás.sk

Viete v čom je eshop Obliečkyprevás.sk jedinečný? Nevybavíte v ňom len bielizeň do spálne, ale aj do detskej izby. Krásne farebné rozprávkové detské obliečky budú vaše deti milovať. Stavte na vzory obľúbených rozprávok svojich ratolestí. Kúpite tu dokonca aj obliečky do postieľky, ktoré sú vhodné pre malé bábätká. Vzory ako Frozen či Mickey Mouse budú decká milovať.

Výhodné ceny v Obliečkyprevás.sk

Nakupujte obliečky do vašej spálne či detskej izby vašich najmenších za fantastické ceny. Môžete dostať späť na účet 7 % z finálnej ceny nákupu. Ako je to možné? Stačí využiť cashback a každý nákup prvotriednych obliečok môže byť ešte výhodnejší. Šetrite svoje ťažko zarobené peniaze, nakupujte s rozumom a zároveň si doprajte prvotriednu kvalitu. V eshope Obliečkyprevás.sk na vás čaká široký výber super posteľnej bielizne či rôznych textílií pre spálňu a detské izby.

ObliečkypreVás.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava 4 € na Oblieckyprevas.sk

28.09.2020 - Platí pri nákupe nad 40 eur. Kód zadajte v košíku a suma sa odráta ihneď po splnení všetkých…

Podobné obchody

Recenzie ObliečkypreVás.sk

5.0

Dominika P.

29.11.2018 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O ObliečkypreVás.sk

Kvalitná posteľ, dobrý matrac, pekná a útulná spálňa. To všetko ovplyvňuje dobrý spánok. Netreba ale zabúdať ani na mäkkučké obliečky. Nadupaný výber krásnych dizajnových kúskov z kvalitného materiálu kúpite v eshope Obliečkyprevás.sk. Dolaďte svoju spálňu či detskú izbu vašich detí a spite komfortne.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 8 % späť z ceny nákupu v obchode ObliečkypreVás.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.