Obchody / Móda a obuv / Obuvame.sk O Obuvame.sk -

Obuvame.sk

O obchode Obuvame.sk

Internetový obchod Obuvame.sk vám ponúka širokú ponuku dámskej, pánskej obuvy a detskej obuvy. Nohy nás nosia po celý život a preto by sme sa im za to mali patrične odvďačiť. Nájdete tu kvalitnú obuv celosvetovo známych značiek- Converse, Adidas, Napapijri, Timberland, Nike, New Balance a mnoho ďalších. Podobné značky nájdete aj na Sizeer a môžete využiť aj Sizeer zľavový kód.

Okrem kvalitnej obuvy tu môžete nájsť aj tašky do mesta alebo turistické ruksaky. Obuvame.sk sa starostlivo stará o svojich zákazníkov a preto v prípade akýchkoľvek otázok sa na nich neváhajte obrátiť. Môžete zavolať na ich zákaznícku linku alebo sa zveriť s vašou otázkou na live chate. V prípade, že by tovar po doručení nebol podľa vašich predstáv, nepanikárte! Tovar môžete vrátiť alebo vymeniť do 14 dní.

Obchody, kde vás odmeníme

O Obuvame.sk

Internetový obchod Obuvame.sk vám ponúka širokú ponuku dámskej, pánskej obuvy a detskej obuvy. Nohy nás nosia po celý život a preto by sme sa im za to mali patrične odvďačiť. Nájdete tu kvalitnú obuv celosvetovo známych značiek- Converse, Adidas, Napapijri, Timberland, Nike, New Balance a mnoho ďalších.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Obuvame.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa