Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Odevypracovne.sk
3,5 %

Odevypracovne.sk

odevypracovne.sk
Obliecť sa treba vedieť na každú príležitosť. Napríklad aj na stavenisko. Pri pracovných odevoch vám skôr než o výzor pôjde o pohodlie a bezpečie. Obchod Odevy pracovne sa sústreďuje na praktické oblečenie pre robotníkov, skladníkov, murárov a každého, kto sa pohybuje na pracovisku. Odevypracovne.sk je špecializovaný e-shop, v ktorom nájdete kvalitné a bezpečné pracovné oblečenie za skvelé ceny. Okrem praktického a bezpečného oblečenia ponúka obchod Odevy pracovne aj štýlové pracovné oblečenie pre zamestnancov, ktorí prichádzajú do kontaktu so zákazníkom a mali by si dať záležať aj na svojom vzhľade.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Odevypracovne.sk

Odevy pracovne - pomocník na každom stavenisku

Už z názvu vyplýva, že obchod Odevy pracovne ponúka široký sortiment kvalitných pracovných odevov pre každú príležitosť. E-shop Odevypracovne.sk pokrýva množstvo značiek pracovných odevov a ochranných pomôcok. Nezabúda pritom ani na dopravné značenie, ktoré ocenia najmä stavebné firmy. Ak potrebujete zátarasu cesty či kužele na upozornenie na zmenu premávky, e-shop Odevy pracovne má všetko čo potrebujete. Súčasťou je takisto výber pracovného náradia, ktoré sa na stavenisku vždy zíde. Od jednoduchých metiel a špachtlí až po orezávaky, metre a páčidlá, Odevy pracovne sa o vaše stavenisko postará.

Pracovné odevy pre každého

Ak potrebujete dôkladne pripraviť na stavenisko seba alebo svoju firmu, Odevy pracovne má všetko, čo potrebujete. Spoločnosť Pracovné odevy Kado pôsobí na trhu viac ako 20 rokov a môžete si byť istí, že vás a vašich spolupracovníkov vybaví na stavenisko tak, aby vám nič nechýbalo. Ak potrebujete niečo špeciálne, čo momentálne nemajú naskladnené, Pracovné odevy Zigo vám to ušije vo svojej chránenej dielni na mieru. Takisto nesmie chýbať potlač vlastného loga, aby ste mohli prezentovať svoju firmu a množstvové zľavy pri nákupe väčšieho množstva tovaru. Aby ste si boli istí, že pracovný odev nepreplatíte, využite Odevy pracovne zľavy a ušetrite.

Vyberte si pracovný odev pre vás

Nestačí vám eshop odevypracovne.sk a aktuálny Odevy pracovne letak? Ak preferujete osobnú komunikáciu, navštívte ich predajňu v Poprade a poraďte sa pri výbere vášho nového pracovného odevu. Pracovné odevy Poprad nájdete na jednom mieste v predajni Odevy pracovne. Pracovníci predajne vám ochotne poradia ohľadom noriem a odevu, ktorý ich spĺňa. Prehľadného on-line poradcu nájdete aj na ich webe. S obchodom Odevy pracovne sa budete na stavenisku cítiť pohodlne a bezpečne.

Podobné obchody

Články

4 tipy na kraťasy, ktoré schovajú veľké…

Najobľúbenejší kúsok oblečenia v parnom dni si zaručene kraťasy! Sú praktické a pohodlné. Ideálne...
10.7.2018 Zobraziť článok

Dni Marianne 2018 - ako získať zľavy v 6…

Pripravte sa na najlepšie nákupy roka! Je tu osemnásty ročník Dni Marianne, ktorý opäť bude plniť...
13.9.2018 Zobraziť článok

AliExpress návod: 8. diel – Ako zvoliť…

Toľko krásneho oblečenia a topánok na AliExpress len za pár drobných. Človek by najradšej kúpil...
18.6.2017 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1281 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo