Zľavový kód Odevypracovne.sk

Doprava zadarmo na Odevypracovne.sk

 

Využite dopravu zadarmo v e-shope Odevypracovne.sk. Ak nakúpite nad 50, za dopravu už nemusíte zaplatiť ani cent.

O obchode Odevypracovne.sk

Odevy pracovne - pomocník na každom stavenisku

Už z názvu vyplýva, že obchod Odevy pracovne ponúka široký sortiment kvalitných pracovných odevov pre každú príležitosť. E-shopOdevypracovne.skpokrýva množstvo značiek pracovných odevov a ochranných pomôcok. Nezabúda pritom ani na dopravné značenie, ktoré ocenia najmä stavebné firmy. Ak potrebujetezátarasu cesty či kuželena upozornenie na zmenu premávky, e-shop Odevy pracovne má všetko čo potrebujete. Súčasťou je takisto výberpracovného náradia, ktoré sa na stavenisku vždy zíde. Od jednoduchých metiel a špachtlí až po orezávaky, metre a páčidlá,Odevy pracovnesa o vaše stavenisko postará.

Pracovné odevy pre každého

Ak potrebujete dôkladne pripraviť na stavenisko seba alebo svoju firmu, Odevy pracovne má všetko, čo potrebujete. SpoločnosťPracovné odevy Kadopôsobí na trhu viac ako 20 rokov a môžete si byť istí, že vás a vašich spolupracovníkov vybaví na stavenisko tak, aby vám nič nechýbalo. Ak potrebujete niečo špeciálne, čo momentálne nemajú naskladnené,Pracovné odevy Zigovám to ušije vo svojej chránenej dielni na mieru. Takisto nesmie chýbaťpotlač vlastného loga, aby ste mohli prezentovať svoju firmu amnožstvové zľavypri nákupe väčšieho množstva tovaru. Aby ste si boli istí, že pracovný odev nepreplatíte, využiteOdevy pracovne zľavya ušetrite.

Vyberte si pracovný odev pre vás

Nestačí vám eshop odevypracovne.sk a aktuálnyOdevy pracovne letak? Ak preferujete osobnú komunikáciu, navštívte ich predajňu v Poprade a poraďte sa pri výbere vášho nového pracovného odevu.Pracovné odevy Popradnájdete na jednom mieste v predajni Odevy pracovne. Pracovníci predajne vám ochotne poradia ohľadom noriem a odevu, ktorý ich spĺňa. Prehľadného on-line poradcu nájdete aj na ich webe. S obchodomOdevy pracovnesa budete na stavenisku cítiť pohodlne a bezpečne.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat i v Česku, podívejte se naKokiskashop.cz.
 • Podobny sklepLobo.plmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Odevypracovne.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Výpredaj zľavy až 40 % na Odevypracovne.sk

30.04.2020

Doprava nad 50€ zadarmo.

28.01.2020

Akcie na pracovnú obuv.

02.01.2020

Prebiehajúce akcie a zľavy

02.01.2020

Recenzie Odevypracovne.sk

Vladimir C.

28.09.2020 5.0

Vladimír Š.

28.04.2019 5.0

Nakupoval som tu X krát a stále spokojnosť. Naj obchod s pracovným oblečením a obuvou...odporúčam

Obchody, kde vás odmeníme

O Odevypracovne.sk

Obliecť sa treba vedieť na každú príležitosť. Napríklad aj na stavenisko. Pri pracovných odevoch vám skôr než o výzor pôjde o pohodlie a bezpečie. Obchod Odevy pracovne sa sústreďuje na praktické oblečenie pre robotníkov, skladníkov, murárov a každého, kto sa pohybuje na pracovisku. Odevypracovne.sk je špecializovaný e-shop, v ktorom nájdete kvalitné a bezpečné pracovné oblečenie za skvelé ceny. Okrem praktického a bezpečného oblečenia ponúka obchod Odevy pracovne aj štýlové pracovné oblečenie pre zamestnancov, ktorí prichádzajú do kontaktu so zákazníkom a mali by si dať záležať aj na svojom vzhľade.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Odevypracovne.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa