Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Okuliarewayfarer.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6 % na všetko v obchode Okuliarewayfarer.sk

Platí do 24.07.2021

 
   

Zrak máte len jeden a treba si ho chrániť. Najmä keď svieti slnko. Ako? Vo vašej výbave by nemali chýbať slnečné okuliare. Parádne...

Letný výpredaj. na Okuliarewayfarer.sk

Platí do 25.07.2021

+ 6 % naspäť z nákupu
   

Letný výpredaj. viac

O obchode Okuliarewayfarer.sk

Slnečné okuliare Wayfarer

Kvalitnéslnečné okuliareslúžia akomódne doplnkya zároveň chránia zrak. Pri výbere je vždy nutné kupovať také kúsky, ktoré majú poriadnyUV filter. Krásne slnečné okiuliare vhodné na šoférovanie či bežné nosenie kúpite v obchodeWayfarer. Exkluzívne modely navyše v tejto predajni kúpite za tienajvýhodnejšie ceny. Vyberajte si typy v štýleRay ban Wayfarer, pilotieka rôznych tvarov, štýlov či typov.

E-shop Wayfarer.sk

Nakupovaťslnečné okuliares kvalitnými sklami môžete ajonline. Vyberajte si zo stoviek modelov ako pilotky, lenonky a ďalších zaujímavých tvarov a farieb. E-shopWayfarer.skje overený predajca, ktorý si váži svojich zákazníkov. Vyznačuje sarýchlou expedícioua platbou až pri preberaní.Slnečné okuliare Wayfarermôžete využiť aj ako reklamné predmety. Stačí si vybrať modely, a potom už len obdarovať klientov či zamestnancov krásnym darčekom v podobe účelových okuliarov.

Veľkoobchod Wayfarer

Máte záujem o veľkoobchodný odber produktov pre vaše obchody? Aj to je možné cez webWayfarer.sk. Pri odbere nad 50 ks má pre vás Wayfarer pripravené špeciálneveľkoobchodné ceny. Vyberajte si z vyše1000 modelovpre svoju optiku alebo pre stojanový predaj. Okrem samotných handričiek vo Wayfarer kúpite aj púzdra, handričky a ďalší doplnkový tovar.

Wayfarer zľavy

Nakupujte v internetovej optike Wayfarer ešte výhodnejšie. VyužiteWayfarer zľavyazľavové kupóny. Nepremeškajte ani jednu výhodnú ponuku na nákup zasuper ceny. Sledujte pravidelneWayfarer letáka nikdy vám neunikne žiadna príležitosť nakúpiť zaakciové ceny. Ušetrite peniaze aj svoje oči spolu s e-shopom Wayfarer.sk.

V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naZOOT.cz.W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zAnswear.pl.

Okuliarewayfarer.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Sleva 6 €

30.11.2020 - Zľava 6 € pri nákupe nad 50 €.

Zľavový kupón 20 % na nákup v obchode Wayfarer.sk

31.07.2020 - Vyberte si zo širokej ponuky slnečných okuliarov s dodatočnou zľavou 20 %

Zľava 15 % na nákup v obchode Wayfarer.sk

30.04.2020 - Využite dodatočnú zľavu 15 % na všetko nezľavnené.

Zľava 15 % na nákup v obchode Wayfarer.sk

31.03.2020 - Nakúpte nezľavnený sortiment s dodatočnou zľavou 15 %

Zľava 4 €

29.02.2020 - Nakúpte na Wayfarer.sk nad 40 € a máte zľavu 4 € na celý nákup

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Okuliarewayfarer.sk

Zrak máte len jeden a treba si ho chrániť. Najmä keď svieti slnko. Ako? Vo vašej výbave by nemali chýbať slnečné okuliare. Parádne kúsky zoženiete v internetovom obchode Wayfarer.sk. Okuliare už dávno nie sú len praktickou záležitosťou, ale slúžia ako trendy módny doplnok, ktorý doladí každý outfit. Vyberte si svoje okuliare Wayfarer, chráňte si oči a kráčajte s dobou.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode Okuliarewayfarer.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.