Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Okuliarewayfarer.sk
6 %

Okuliarewayfarer.sk

okuliarewayfarer.sk
Zrak máte len jeden a treba si ho chrániť. Najmä keď svieti slnko. Ako? Vo vašej výbave by nemali chýbať slnečné okuliare. Parádne kúsky zoženiete v internetovom obchode Wayfarer.sk. Okuliare už dávno nie sú len praktickou záležitosťou, ale slúžia ako trendy módny doplnok, ktorý doladí každý outfit. Vyberte si svoje okuliare Wayfarer, chráňte si oči a kráčajte s dobou.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Okuliarewayfarer.sk

Slnečné okuliare Wayfarer

Kvalitné slnečné okuliare slúžia ako módne doplnky a zároveň chránia zrak. Pri výbere je vždy nutné kupovať také kúsky, ktoré majú poriadny UV filter. Krásne slnečné okiuliare vhodné na šoférovanie či bežné nosenie kúpite v obchode Wayfarer. Exkluzívne modely navyše v tejto predajni kúpite za tie najvýhodnejšie ceny. Vyberajte si typy v štýle Ray ban Wayfarer, pilotiek a rôznych tvarov, štýlov či typov.

E-shop Wayfarer.sk

Nakupovať slnečné okuliare s kvalitnými sklami môžete aj online. Vyberajte si zo stoviek modelov ako pilotky, lenonky a ďalších zaujímavých tvarov a farieb. E-shop Wayfarer.sk je overený predajca, ktorý si váži svojich zákazníkov. Vyznačuje sa rýchlou expedíciou a platbou až pri preberaní. Slnečné okuliare Wayfarer môžete využiť aj ako reklamné predmety. Stačí si vybrať modely, a potom už len obdarovať klientov či zamestnancov krásnym darčekom v podobe účelových okuliarov.

Veľkoobchod Wayfarer

Máte záujem o veľkoobchodný odber produktov pre vaše obchody? Aj to je možné cez web Wayfarer.sk. Pri odbere nad 50 ks má pre vás Wayfarer pripravené špeciálne veľkoobchodné ceny. Vyberajte si z vyše 1000 modelov pre svoju optiku alebo pre stojanový predaj. Okrem samotných handričiek vo Wayfarer kúpite aj púzdra, handričky a ďalší doplnkový tovar.

Wayfarer zľavy

Nakupujte v internetovej optike Wayfarer ešte výhodnejšie. Využite Wayfarer zľavy a zľavové kupóny. Nepremeškajte ani jednu výhodnú ponuku na nákup za super ceny. Sledujte pravidelne Wayfarer leták a nikdy vám neunikne žiadna príležitosť nakúpiť za akciové ceny. Ušetrite peniaze aj svoje oči spolu s e-shopom Wayfarer.sk.

Podobné obchody

Články

Tipy na vianočné darčeky pre deti

V našom vianočnom špeciále nemôžeme zabudnúť na deti. Práve ony totiž prežívajú Vianoce...
27.11.2017 Zobraziť článok

Fotografia na počkanie: Aký instantný…

Instantná fotografia je štýlová, retro a jej obsluha je veľmi jednoduchá. Zvládne ju aj úplný...
22.6.2018 Zobraziť článok

Trendy festivalová móda alebo čo si…

Chystáte sa v lete na hudobný festival a neviete čo si zbaliť so sebou do batohu? Počasiu...
7.6.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo