Omega-nabytok.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Omega-nabytok.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % v obchode Omega-nabytok.sk

Platí do 25.10.2021

 
   

Internetový obchod Omega-nábytok poskytuje kvalitný nábytok a doplnky do každej domácnosti. Oživte svoju domácnosť novými bytovými doplnkami a...

O obchode Omega-nabytok.sk

Internetový obchod Omega-nabytok.sk má pre vás kvalitný a štýlový nábytok do každej miestnosti. Moderne a príjemne dokážete vybaviť kúpeľňu, obývačku, kuchyňu, spálňu, detskú izbu, predsieň, dokonca aj kanceláriu. Okrem nábytku si môžete objednať aj osvetlenie, koberce, zrkadlá a rôzne dekorácie. Zverte sa do rúk odborníkom a nakúpte nábytok do vašej domácnosti u rokmi overeného odborníka. Všetko za super ceny, v top kvalite a s možnosťou dopravy úplne zadarmo!

Hľadáte podobné obchody? Nájdete ich v kategórii Domácnosť a záhrada.

Omega nábytok spálňa


Doprava a platba

Objednaný nábytok vám privezie oficiálne predajca, čiže dodávka označená logom omega-nabytok.sk. Dopravu pri objednávke nad 700 € máte zadarmo! Za objednávku môžete zaplatiť týmito platobnými metódami:

 • na dobierku
 • bankovým prevodom
 • platobnou kartou on-line
 • Google Pay
 • na splátky
 • SMS platba
 • Go Pay peňaženka

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom, kúpou aj reklamáciou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +421 915 547 018 alebo napíšte na e-mailovú adresu info@omega-nabytok.sk. K dispozícii máte aj kontaktný formulár alebo on-line chat v pravom dolnom rohu webovej stránky omega-nabytok.sk.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali alebo chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy? Kontaktujte zákaznícku infolinku a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Omega nábytok kuchyňa

Sociálne siete

Novinky v e-shope omega-nabytok.sk, inšpiráciu na zariadenie domácnosti, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Omega-nabytok.sk

Internetový obchod Omega-nábytok poskytuje kvalitný nábytok a doplnky do každej domácnosti. Oživte svoju domácnosť novými bytovými doplnkami a nábytkom rôznych štýlov. Všetko vo vysokej kvalite, za super ceny a s rýchlou dopravou!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Omega-nabytok.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.