Obchody / Služby / onlineposter.sk O onlineposter.sk -

onlineposter.sk

O obchode onlineposter.sk

Portál Onlineposter.sk ponúka širokú ponuku plagátov, ktoré skrášlia váš domov. Samozrejmosťou sú aj skvelé ceny. Tie môžete ešte vylepšiť, keď použijete Onlineposter zľavový kód.

Onlineposter

Šport je obrovský fenomén po celom svete. Milióny ľudí fandia svojmu obľúbenému klubu, či jednotlivcovi. Medzi takých patria aj ľudia okolo Onlineposter. NHL, NBA, NFL, MLB a mnoho iných najobľúbenejších líg po celom svete. Nezáleží, či fandíte hokeju, futbalu, basketbalu, americkému futbalu, rugby alebo cyklistike. Práve Tour de France je veľkým fenoménom pre slovenských fanúšikov. Môže zato najmä skvelý Peter Sagan. Ak chcete športové plagáty pre fanúšikov, viete, kde máte hľadať. Onlineposter.sk je tu pre vás.

Obrázok

Onlineposter kontakty

Eshop Onlineposter sa môže pochváliť aj špičkovým zákazníckym centrom. Môžete ho kontaktovať telefonicky  alebo napísať na emailovú adresu. Zákaznícky servis je k dispozícii vo všedné dni od 8 do 17 hodín. Spoľahliví zamestnanci vám určite radi poradia a pomôžu. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí Onlineposter Facebook, Twitter, či Youtube. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a môžete ich taktiež využiť na komunikáciu priamo s obchodom a s ich zákazníckym centrom. Prípadný osobný odber či zaslanie balíku ako reklamácie však najskôr riešte na zákazníckom servise.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Posters.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Galerie Plakatu.

Obchody, kde vás odmeníme

O onlineposter.sk

Internetový obchod Onlineposter.sk je pre vás určite tým pravým. Stiahnite ceny na úplne dno a využite Onlineposter zľavový kupón.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod onlineposter.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa