OYSHO

O obchode OYSHO

Portál Oysho ponúka kvalitnú módu pre všetky slečny a dámy. Široká ponuka a možnosť obrovského  výberu iba toho najlepšieho. K dispozícii je aj Oysho zľavový kupón.

Značkové oblečenie Oysho

Fascinuje vás najnovšia móda a potrpíte si na kvalitu? Radi nakupujte cez internet? Nakupujte v obchode Oysho. Eshop Oysho prináša širokú ponuku oblečenia, šiat, doplnkov či obuvi. Eshop prináša desiatky, ba až stovky kvalitných produktov. Prejdite si široké spektrum produktov a vyberte si. Je to skutočne jednoduché. Stačí si kliknúť do eshopu a nakupovať oblečenie lacnejšie!.

Obrázok

Oysho kontakty

Máte otázky, na ktoré vám nedokáže takmer nikto odpovedať? Práve pre vás tu je Oysho zákaznícka podpora. Kontaktovať ju môžete na telefónnom čísle +421 322 234 567, alebo emailom. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16 hodín. Ďalšou možnosťou kontaktovania je Oysho online formulár, ktorý nájdete na webových stránkach Oysho. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete, a to konkrétne Oysho facebook. V prípade reklamácie tovaru si stiahnite reklamačný formulár a tovar zašlite na adresu spoločnosti. Predtým však určite kontaktujte Oysho zákaznícke centrum, kde vám ochotní pracovníci určite poradia s postupom.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku kasa.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku media-expert.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O OYSHO

Eshop Oysho ponúka kvalitné dámske oblečenie všetkého druhu. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Oysho zľavový kód a začnite šetriť.

OYSHO v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod OYSHO.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa