Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Pecka model práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov AliExpress alebo MALL.SK.

Exkluzívne Zľavový kupón 13 $ na AliExpress

Platí do 31.07.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 13 $ platí pri nákupe nad 110 $. viac

Zľavový kupón 4 € na školské batohy a aktovky na MALL.SK

Platí do 31.07.2021

 

Zľavový kupón 4 € platí na školské batohy a aktovky pri nákupe nad 40 €. viac

Lovecká kačica, návnada

Platí do 29.07.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Lovecká kačica, návnada, lovecký vták, volajúci 2 * 50 W, 150 dB, reproduktor znie ako prehrávač, 200 vtáčích hlasov, časovač je zapnutý /… viac

O obchode Pecka model

Pecka model hračky pre chlapcov aj chlapov

Chcete kúpiť darček, ktorý poteší každého chlapca? Zaujímate sa o modelárstvo alebo ste vášnivým zberateľom makiet či modelov? Najväčší výber nádete u odborníka na modelárstvo a modelyPecka model.

VPecka modelnájdete široký sortiment modelov autíčok, lodí či vrtuľníkov. Okrem nepohyblivých modelov sa v Pecka model špecializujú aj predaj autíčok či iných druhov dopravných prostriedkov na ovládanie. Ktorý chlapec či muž by sa nechcel zahrať s modelomRC Pecka model?

Pecka model e-shop

Pecka model umožňuje svojim zákazníkom pohodlný nákup online. Na stránkachPeckamodel.sknájdete celú ponuku sortimentu dostupných modelov či pretekárskych autíčok. Nakupovaťhračkynebolo nikdy jednoduchšie a pohodlnejšie. Doprajte si to najlepšie zo sveta modelárstva. Postavte si svoju loď, pretekajte sa s autíčkami, urobte si lietadlo. Zabavte sa vďakaPecka model.

Najpopulárnejšie hračky pre chlapcov aj dospelých mužov sú jednoznačneRC modely. Ide o modely rôznych dopravných prostriedkov, ktoré sú ovládané nadiaľku diaľkovým ovládaním. Zahrajte sa či pretekajte, zaobstarajte siRC Pecka modela užite si zábavu do sýtosti. Vyberte si svojeautíčko, vrtuľník, mototcykelv Pecka model.

Pecka model Bratislava

Radi chodíte do obchodov a kým si niečo kúpite, chcete si to podržať a poriadne prezrieť? Pecka model, to nie je len e-shop, ale aj kamenná predajňa, v ktorej si určite vyberiete svojmodel. Predajňu nájdete v bratislavskom nákupnom centreAvion shopping park.

Skôr ako sa do obchodu vyberiete, na e-shope si môžete skontrolovať dostupnosť tovaru v predajniPecka model Bratislava. Oplatí sa pozrieť aj naotváracie hodiny, aby ste nechodili zbytočne. PredajňaPecka model Avionmá pre svojich zákazníkov dvere otvorené 7 dní v týždni od 9:00 do 21:00.

Pecka model zľavy

Nákup hračiek či modelov je bezpochyby zábavou. Či už robíte radosť svojim najmenším, alebo sebe. Prečo si príjemný nákup ešte nespríjemniť? VyužitePecka model zľavya nakupujte modely, makety či modelárske príslušenstvo za tie najlepšie ceny. Nakupovanie tak bude ešte zábavnejšie. SledujtePeckamodel zľavya už nikdy vám neutečie žiadna akciová ponuka.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naPeckamodelar.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zPrezenty.pl.

O Pecka model

Zháňate ideálny darček pre chlapca a neviete si rady? Alebo ste sami milovníkmi modelov autíčok, vrtuľníkov, či lodí? Najväčší výber autíčok na ovládanie, stavebníc, zberateľských modelov a hračiek nájdete vPecka model. Urobte radosť najmenším či sebe s modelmiRC Pecka model. Všetky modely, makety a modelárske príslušenstvo nájdete pod jednou strechou vPecka model.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Pecka model.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.