Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pietro Filipi
5 %

Pietro Filipi

www.pietro-filipi.com/sk
Potrebujete nové oblečenie, v ktorom budete vyzerať ako z obálky časopisu? Páči sa vám minimalizmus, ktorý je originálny? Krásne kúsky kvalitnej módy, ktorá je elegantná a hodí sa ako pre pánov, tak aj pre dámy, to je Pietro Filipi. Česká značka prináša každý rok nové kolekcie, v ktorých budete vyzerať luxusne a fantasticky.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Pietro Filipi

Česká značka Pietro Filipi

Odevná značka Pietro Filipi vznikla v roku 1993. Za vyše 20-ročné pôsobenie na trhu sa etablovala na stálicu na poli elegantnej módy. Značku založil Petr Hendrych. Práve spojením jeho mena a mena jeho syna vzniklo spojenie Pietro Filipi. Kvalitná móda na bežné nosenie aj výnimočné príležitosti, to je presne to, čo v predajniach Pietro Filipi nájdete.

Pietro Filipi predajne

Kamenné predajne Pietro Filipi nájdete okrem Českej republiky, Litvy a Lotyšska aj u nás na Slovensku. Nakupovať trendy oblečenie a módne doplnky značky Pietro Filipi môžete až na 4 miestach v Bratislave. Navštívte Aupark či Euroveu a doplnte svoju skriňu o dizajnérske skvosty z českej dielne. Brány predajní sú otvorené 7 dni v týždni.

Pietro Filipi e-shop

Nie ste z Bratislavy alebo sa do hlavného mesta nedostanete často? Dobrou správou je, že bol spustený a Pietro Filipi e-shop. Na webových stránkach PietroFilipi.sk si môžete prelistovať všetky kúsky v sekciách dámska a pánska móda. Pokial nevyhnutne nepotrebujete nakupovať novú kolekciu, využiť môžete Pietro Filipi outlet. Všetky odevy vám budú doručené v najkratšom možnom čase až k vašim dverám. Je to rýchly a pohodlný spôsob nákupov.

Pietro Filipi výpredaj

Nakupujte exkluzívnu módu za najlepšie ceny. Využite Pietro Filipi výpredaj. Sledujte pravidelne Pietro Filipi leták a budete mať vždy po ruke najnovšie informácie o akciách a zľavách. Nezabúdajte na Pietro Filipi zľavy, ktoré zatraktívnia vaše nákupy a ušetria nemalé sumy vo vašom rozpočte. Doprajte si dizajnové modely vysokej kvality Pietro Filipi za super ceny. V tejto značke budete vyzerať famózne pri každej príležitosti.

Podobné obchody

Články

Stará peňaženka? 6 tipov, kde kúpiť…

Viete, čo nosia muži neustále pri sebe? Predsa peňaženku! Sú nevyhnutnou výbavou každého muža, a...
19.6.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1283 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo