Pietro Filipi zľavové kupóny a zľavy

Pietro Filipi

Česká značka Pietro Filipi

Odevná značkaPietro Filipivznikla v roku 1993. Za vyše20-ročnépôsobenie na trhu sa etablovala na stálicu na polielegantnej módy. Značku založil Petr Hendrych. Práve spojením jeho mena a mena jeho syna vzniklo spojenie Pietro Filipi. Kvalitnámódana bežné nosenie aj výnimočné príležitosti, to je presne to, čo v predajniach Pietro Filipi nájdete.

Pietro Filipi predajne

Kamenné predajne Pietro Filipi nájdete okrem Českej republiky, Litvy a Lotyšska aj u nás na Slovensku. Nakupovať trendy oblečenie amódne doplnkyznačky Pietro Filipi môžete až na4 miestachv Bratislave. Navštívte Aupark či Euroveu a doplnte svoju skriňu o dizajnérske skvosty z českej dielne. Brány predajní sú otvorené 7 dni v týždni.

Pietro Filipi e-shop

Nie ste z Bratislavy alebo sa do hlavného mesta nedostanete často? Dobrou správou je, že bol spustený aPietro Filipi e-shop. Na webových stránkachPietroFilipi.sksi môžete prelistovať všetky kúsky v sekciáchdámskaapánska móda. Pokial nevyhnutne nepotrebujete nakupovať novú kolekciu, využiť môžetePietro Filipi outlet. Všetky odevy vám budú doručené vnajkratšom možnomčase až k vašim dverám. Je to rýchly a pohodlný spôsob nákupov.

Pietro Filipi výpredaj

Nakupujte exkluzívnu módu zanajlepšie ceny. VyužitePietro Filipi výpredaj. Sledujte pravidelnePietro Filipi letáka budete mať vždy po ruke najnovšie informácie o akciách a zľavách. Nezabúdajte naPietro Filipi zľavy, ktoré zatraktívnia vaše nákupy a ušetria nemalé sumy vo vašom rozpočte. Doprajte si dizajnové modely vysokej kvality Pietro Filipi zasuper ceny. V tejto značke budete vyzerať famózne pri každej príležitosti.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naPietroFilipi.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zH&M.pl.

Pietro Filipi zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava 10 % pri nákupe nad 390 €

31.10.2019

Zľava 15 % pri nákupe nad 590 €

31.10.2019

Zľava 20 % pri nákupe nad 790 €

31.10.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O Pietro Filipi

Potrebujete nové oblečenie, v ktorom budete vyzerať ako z obálky časopisu? Páči sa vám minimalizmus, ktorý je originálny? Krásne kúsky kvalitnej módy, ktorá je elegantná a hodí sa ako pre pánov, tak aj pre dámy, to je Pietro Filipi. Česká značka prináša každý rok nové kolekcie, v ktorých budete vyzerať luxusne a fantasticky.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Pietro Filipi.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa