O obchode Pimp

Internetový obchod Pimp ponúka kvalitné slovenské produkty so zameraním na starostlivosť o pleť a pokožku. Využite aj Pimp zľavový kód a šetrite ešte viac. Ďalšou výhodou je aj expresne rýchla doprava, vďaka ktorej máte produkty veľmi rýchlo u vás doma.

Pimp

Internetový obchod Pimp.sk vznikol v roku 2009, a už od začiatku sa špecializuje na predaj špičkových produktov najvyššej kvality z oblasti starostlivosti o pokožku a špecifických výživových doplnkov. Všetky produkty, ktoré nájdete na Pimp sú od inovatívnych spoločností, ktoré svojimi novými technologickými výskumami dosahujú lepšiu účinnosť každým novým produktom. Novoročné chudnutie je skutočne hračka s výživovými doplnkami od Pimp Krémy proti vráskam, prípravky na rast mihalníc, či doplnky. To je len malá ochutnávka zo širokého spektra produktov, ktoré Pimp ponúka. Určite sa oplatí vyskúšať!

Obrázok

Pimp kontakty

Zákaznícky servis je pre Pimp prioritou! Pimp zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom na obchod@pimp.sk, alebo využite možnosť live chatu priamo na stránke pimp.sk. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 7 do 15 hodín. Na spomínanom telefónnom čísle si môžete dokonca aj objednať produkty. V prípade reklamácie napíšte mail na reklamacie@pimp.sk a stiahnite si reklamačný formulár.  Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Pimp facebook a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad ako schudnúť. Pimp tu je pre vás!

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku YvesRocher.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku iHerb.com.

Obchody, kde vás odmeníme

O Pimp

Internetový portál Pimp.sk ponúka kvalitné oleje na vašu pokožku. Pridajte v košíku aj Pimp zľavový kód a výrazne ušetríte!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Pimp.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa