O obchode PIXERS

Internetový obchod Pixers.cz ponúka skvelé bytové dekorácie, bytový textil, fototapety, nálepky a rôzne iné doplnky do domácnosti. Vyberte si zo širokej ponuky a zaručene nebudete ľutovať. Hoci sa jedná o zahraničný obchod, tak bez problémov doručuje aj na Slovensko. Vylepšite svoju dom alebo byt a zmeňte ho na domov. Práve Pixers bytové doplnky vám k tomu dokonale pomôžu. K dispozícii je aj Pixers zľavový kód.

pixers ponuka

Kvalita a novinky ako prvoradé pre Pixers

Pixers spríjemní každý interiér. Splní vám túžbu po krásnom a útulnom bývaní. Zásielkový obchod Pixers ponúka výrobky za výnimočné ceny! Pixers zľavy sú toho dôkazom. Každej jednej objednávke venujú pracovníci obchodu maximálnu starostlivosť a zaručujú služby na vysokej úrovni. Výrobky preberá Pixers od dodávateľov z celého sveta. Obchod si dáva záležať na kvalite a tiež na tom, aby ukázal najzaujímavejšie novinky a inšpirácie. Tie najväčšie hity tak môžete veľmi jednoducho doma aj vy! 

Pixers doprava a platba

Internetový obchod Pixers ponúka na Slovensko jediný spôsob dopravy. Jedná sa o doručenie kuriérom za poplatok 9,90 €. Online platby sú bez dodatočného poplatku. Platba na dobierku bohužiaľ nie je k dispozícii. Keďže viac ako 70% tovaru má eshop Pixers na sklade, svoju objednávku môžete očakávať do 7 dní od odoslania objednávky. Keďže sa jedná o zahraničný obchod, tak je táto doba doručenie viac ako pochopiteľná.

Obchody, kde vás odmeníme

O PIXERS

Internetový portál Pixers ponúka všetko pre vašu domácnosť za dostupné ceny. Stiahnite ich ešte nižšie a použite Pixers zľavový kupón.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod PIXERS.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa