Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

PlayKlub

PlayKlub

playklub.sk

Zháňaťe nový televízor? Vaša stará práčka vypovedala službu? Potrebujete nový fotoaparát na dovolenku? Elektroodborník Play Klub si hravo poradí s každým vašim problémom. Nakupovať môžete pohodlne cez internet v e-shope PlayKlub.sk alebo v sieti predajní, ktoré sú rozmiestnené po celom Slovensku. Na webových stránkach si ľahko nájdete ku vám najbližšie odberné miesto. Kvalitná elektronika vychýrených značiek za super ceny je pre vás pripravená u predajcu Play Klub.

O obchode PlayKlub

Play Klub elektro

Zariaďujete si nové bývanie, prerábate kuchyňu či obývačku? Chystáte sa vymeniť staré spotrebiče za nové? Váše plány vám pomôže zrealizovať elektro predajca Play Klub. Kvalitná elektronika svetových značiek ako Samsung, Phillips alebo Gorenje je len zlomkov z toho, čo nájdete v produktovom portfóliu predajcu PlayKlub.sk. Sieť Playklub združuje tradičné špecializované predajne, ktoré poskytujú svojim zákazníkom tie najnižšie ceny a špecializované poradenstvo. Vďaka vynikajúcemu zákazníckemu servisu si domov odnesiete tovar vám šitý na mieru.

Playklub otváracie hodiny

Chcete si pred kúpou pozrieť tovar, aby ste mali istotu, že si domov odnesiete presne to, čo ste si objednali? V Play Klub to nie je žiadny problém. Naklikajte svoju objednávku cez Play Klub e-shop a vyzdvihnite si ho už v nasledujúci deň na jednom z 37 odberných miest, ktoré sú rovnomerne rozmiestnené po celom Slovensku. Navštívte predajňu Playklub Považská Bystrica, Zvolen, Levice či Košice a odneste si domov nové spotrebiče. Na webe si skontrolujte Playklub otváracie hodiny, overte si, kedy má vaša cieľová predajňa otvorené a môžete vyraziť.

Playklub služby

Vedeli ste, že elektro predajca Play Klub svojim zákazníkom poskytuje okrem poradenstva aj inštalačné služby? Tie mimoriadne oceníte najmä v prípade, že potrebujete sfunčniť novú práčku či chladničku. Predajca vám garantuje odborné sfunkčnenie spotrebičom a vy máte istotu, že nevytopíte susedov. Všetku elektoniku môžete navyše nakupovať na splátky.

Play Klub leták

Nakupujte bielu a čienu techniku za skvelé ceny. Nezabudnite sledovať pravidelne Play Klub leták. Na jednom mieste si v pohodlí vašej obývačky prelistujete všetky najnovšie info o akciových ponukách. Presne tie pravidelne prináša leták Play Klub. Okrem toho si predajca pre zákazníkov pripravil výhodné Play Klub zľavy, vďaka ktorým môžete nakupovať elektroniku za tie najlepšie ceny na našom trhu.

Podobné obchody

Články

Veľká noc: 5 tipov na lacné veľkonočné…

Veľká noc 2018 sa blíži a ponuka veľkonočných dekorácií na AliExpress je pestrá, ako...
27.2.2018 Zobraziť článok

Lidl otváracia doba a zoznam predajní…

Nemecký reťazec Lidl má po celej Slovenskej republike 131 predajní! Kde všade nájdete predajne...
16.2.2018 Zobraziť článok

UniCredit Bank: Otvorte si obľúbené U…

UniCredit Bank patrí medzi popredné finančné inštitúcie na Slovensku a v Čechách. V Európe sa...
3.8.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1347 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
alebo