posters.sk

O obchode posters.sk

Internetový obchod Posters.sk ponúka okrem plagátov aj rôzne doplnky do domácnosti a trendy oblečenie s rôznymi motívmi. Vyberte si zo širokej ponuky a nebudete ľutovať. K dispozícii je aj Posters zľavový kód, vďaka čomu môžete výrazne ušetriť. A čo tak Posters doprava zdarma? Všetky podstatné informácie a ešte o niečo viac sa dozviete priamo na Tipli.

posters.sk plagáty

Posters.sk

Internetový obchod s maximálnym pohodlím pri nákupe z vášho domova. Tisíce položiek od známych značiek a široké portfólio produktov. Kancelárske potreby, darčeky, plyšové hračky, ale aj praktické potreby pre firmy a domácnosť. Takmer všetko, na čo si pomyslíte. Posters produkty reflektujú aktuálny životný štýl a podieľajú sa na určovaní trendov. Či už ste milovníci filmov alebo seriálov, zaručene si vyberiete! Samozrejmosťou je skvelé technologické zázemie, vďaka čomu Posters.sk vyniká nad konkurenciou. Výborný zákaznícky servis, plný ľudí, ktorí sú skutoční profesionáli. Nech už túžite po čomkoľvek, tak Posters.sk tu je práve pre vás!

posters kalendár

Posters kontakty

Eshop Posters.sk sa môže pochváliť aj špičkovým zákazníckym centrom. Môžete ho kontaktovať telefonicky alebo napísať na emailovú adresu. Zákaznícky servis je k dispozícii vo všedné dni od 8 do 17 hodín. Spoľahliví zamestnanci vám určite radi poradia a pomôžu. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí Posters.sk Facebook. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a môžete ich taktiež využiť na komunikáciu priamo s obchodom a s ich zákazníckym centrom. Reklamácie môžete riešiť taktiež na zákazníckom servise.

 • Vedeli ste, že v rovnakom obchode Posters.cz môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Galeria Plakatu môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás odmeníme

O posters.sk

Internetový obchod Posters.sk ponúka plagáty a doplnky do domácnosti, či oblečenie za super ceny. K dispozícii je aj Posters zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod posters.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa