Priceelf.com

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Priceelf.com zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 4,165 % v obchode Priceelf.com

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Priceelf je zahraničným predajcom všetkého od elektroniky až po hračky pre deti. Super ceny a lacná doprava. Využite Priceelf…

O obchode Priceelf.com

Internetový obchod Priceelf tu je pre vás! Vyberte si zo širokej ponuky produktov za tie najlepšie ceny. Využite aj Priceelf zľavový kód! Nezabúdajte ani na peniaze späť z každého nákupu od Tipli.

Priceelf

Vždy ste hľadali obchod, kde by ste našli úplne všetko, čo potrebujete? Práve ste našli. Priceelf ponúka iba tie najpopulárnejšie a najvyhľadávanejšie produkty. Samozrejmosťou sú aj priaznivé ceny a mimoriadne široký výber? Domácnosť, záhrada, šport, relax, elektronika a mnoho ďalšieho je v stálej ponuke na Priceelf.com. Ďalšou z veľkého počtu výhod je možnosť vrátenia tovaru do 14 dní bez udania dôvodu. Ak chcete ušetriť v domácnosti, určite zvoľte nákup na Priceelef. Nezáleží, či máte záujem o bytový textil alebo o športové oblečenie. Na Priceelf nájdete všetko naj!

Obrázok

Priceelf doprava a platba

Internetový obchod Priceelf ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Svoj tovar môžete mať doma najskôr za 5 dní, ak využijete expresné služby. Vybrať si môžete z platenej dopravy, ale aj z dopravy zdarma. Samozrejmé je, že varianta zadarmo trvá o niečo dlhšie. Výber možností platby je ešte omnoho širší. Okrem klasických možností ako online platba kartou a prevod na účet môžete využiť aj PayPal a mnoho ďalších možností. Kompletný zoznam nájdete na webových stránkach Priceelf.com.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku kasa.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku media-expert.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Priceelf.com

Internetový obchod Priceelf je zahraničným predajcom všetkého od elektroniky až po hračky pre deti. Super ceny a lacná doprava. Využite Priceelf zľavový kód a výrazne ušetríte.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4,165 % späť z ceny nákupu v obchode Priceelf.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.