Obchody / Služby / Prima banka O Prima banka -

Prima banka

O obchode Prima banka

Prima Banka

Jedna z popredných bánk na Slovensku Prima banka je stálicou na finančnom trhu. Existuje od roku 1993, nie však pod svojim terajším názvom. Pôvodné meno Prima banky bolo Prvá komunálna banka a neskôr Dexia. Od roku 2011 je známa pod menom Prima banka. Do portfólia produktov patria služby ako účty, sporenie, hypotéky a mnohé ďalšie.

Prima banka hypotéka a pôžička

Zvažujete, že si postavíte nový dom alebo kúpite vlastný byt? Určite sa vám zíde Prima banka hypotéka a Prima banka pôžička. Skvelé podmienky má prichystané Prima banka pre tých, ktorí si chcú Prima banka zľavy a bankujte výhodne.

Prima banka internetbanking

Jednoduchý a ľahko prístupný Prima banka internetbanking vám umožňuje mať svoje financie a transakcie pod kontrolou 24 hodín denne. Môžete sa doň prihlásiť cez svoj počítač na webových stránkach Primabanka.sk, alebo si stiahnuť aplikáciu do svojho mobilu. Je dostupná pre Android an iOS. Vytvorte si prednastavené šablóny, nastavte si trvalé príkazy a plaťte svoje účty rýchlo a pohodlne.

Prima banka pobočky a bankomaty

Aktuálne na Slovensku nájdete 124 pobočiek vo všetkých krajoch. Hotovosť si môžete vyberať až v 287 bankomatoch. Ak si potrebujete overiť, ktorá pobočka či bankomat sú k vám najbližšie, kliknite si na webe Primabanka.sk na kategóriu pobočky a bankomaty. Na mapke nájdete rozdelenie podľa krajov aj s presnými adresami pobočiek a bankomatov. Už nikdy sa vám tak nestane, že budete bezradne hľadať bankomat či pobočku.

Základné Prima banka produkty:

 • Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučit Air bank.
 • Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Prima banka.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa