Zľavový kód Privatbanka

Skvelé služby v bankovníctve pre obyvateľov v Privatbanka

 
 

Prostredníctvom siete obchodných miest pokrývajúcej všetky kraje Slovenska prinášame jedinečné možnosti zhodnotenia peňazí aj širšej verejnosti.… viac

O obchode Privatbanka

Privatbanka privátne bankovníctvo

Hlavnú skupinuklientskeho portfóliaPrivatbanky tvoriamajetné fyzické osoby, ktoré potrebujú a chcú maťkontrolunad svojim majetkom. Privatbanka poskytujeslužbyporadcu a sprostredkovateľa nasprávu financií, zároveň svojim klientom pomáha s ich efektívnym zhodnotením. Svojim individuálnym prístupom je Privatbanka pre svojich klientov diskrétnym partnerom pri ichinvestičných rozhodnutiach.

Privatbanka pobočky

Ústredie Privatbanky sídliv Bratislave, okrem toho má banka niekoľko pobočiek na Slovensku. Osobne môžete navštíviť pobočku v Trnave, v Dunajskej Strede, v Štúrove, v Nitre, ale aj napríklad v Brezne či v Prešove. Vaše otázky zodpovie pridelenýprivátny bankár. Privatbanka jebanka, ktorá poskytuje tie najlepšie služby, ktoré ocení každý človek, ktorý chce mať financie pod kontrolou.

Privatbanka - služby privátneho bankovníctva

Jadro služieb Privatbanky predstavuje starostlivosť o individuálne nakupovanécenné papiere,Asset managementa mnohé ďalšie služby. Klienti Privatbanky môžu ďalej využívať ostatné produkty a služby, ako sú nadlimitné termínované vklady, bežné účty a vklady, úvery a devízové obchody. Ak máte radi pod kontrolou všetky svoje výdavky, nechajte si poradiť od Privatbanky.

Privatbanka internetbanking

Zákazníkom Privatbanky je samozrejme k dispozícií ajPrivatbanka internetbanking, ktorý im uľahčuje mať správu svojichsprávu financiípod ešte lepšou kontrolou. Potrebujeteposlať platbualebo zadaťtrvalý príkaz? Po bezpečnom prihlásení do internetového bankovníctva môžeterealizovať platby. Aby vaše finančné operácie boli ešte bezpečnejšie overte sikonštantný symbolpre platbu a nájdite sikódy bánk, aby ste s istotou vedeli, že vaše peniaze smerujú na ten správny účet.

Privatbanka.sk

Klienti sa všetkydôležité informáciedozvedia na stránkeprivatbanka.sk. Na stránke Privatbanky si klienti môžu prečítaťblog, kde sa dozvedia praktickéinformácie o financiách. S investičnými zámermi môže pomôcťkurzový lístok, ktorý sa nachádza medzi rýchlymi odkazmi stránky. Chystáte sa do zahraničia a chceli by ste vedieť ako sa budevyvíjať kurzaustrálskeho dolára alebo švédskej koruny? Navštívte svoju Privatbanku a nechajte si poradiť.

 • Věděli jste, že v obchoděKomerční bankamůžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepiePlus Bankmożna robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Privatbanka.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa