prospektor.sk

O obchode prospektor.sk

Internetový obchod Prospektor.sk sa venuje modelárstvu. Vyberte si zo širokej ponuky, pridajte Prospektor zľavový kód a šetrite.

Prospektor.sk

Modelárstvo je obrovský fenomén po celom svete. Tisícky ľudí ho majú ako obľúbené hobby. Medzi takých patria aj ľudia okolo eshopu Prospektor. Nezáleží, či ste amatér, ktorý s modelovaním práve začína, alebo už skúsený profík. Práve Tour de France je veľkým fenoménom pre slovenských fanúšikov. Môže zato najmä skvelý Peter Sagan. Ak chcete najlepšie predmety pre fanúšikov a skvelé modely,tak viete, kde máte hľadať. Prospektor je tu pre vás.

Obrázok

Prospektor kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre eshop Prospektor mimoriadne dôležitá. Prospektor zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Predajňa Prospektor je v Košiciach na ulici Alžbetina 41. Otváracie hodiny sú v pracovné dni od 9 do 18 hodín. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Prospektor facebook je zdrojom noviniek, informácií a tipov. Určite sa oplatí sledovať aj Tipli tipy. Napríklad na tenisky na futbal.

Obchody, kde vás odmeníme

O prospektor.sk

Internetový obchod Prospektor.sk sa venuje modelárstvu. Vyberte si zo širokej ponuky, pridajte Prospektor zľavový kód a šetrite.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod prospektor.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa