Obchody / Služby / Prvá stavebná… O Prvá stavebná spor -

Prvá stavebná sporiteľňa

O obchode Prvá stavebná sporiteľňa

Prvá slovenská sporiteľňa história

Bezpečné a garantované stavebné sporenie prináša už desiatky rokov slovenským klientom Prvá stavebná sporiteľňa. Prináša niekoľko produktov, vhodných pre rôzne účely sporenia. Vybrať si ten správny podľa svojich možností a očakávaní nie je žiadny problém. Vhodne zvolené stavebné sporenie vám pomôže zhodnotiť našetrené sumy peňazí a zabezpečiť si vlastnú strechu nad hlavou.

PSS stavebné sporenie

Stavebné sporenie je účelový druh sporenia. Ukladané peniaze by sa mali použiť na riešenie bytovej otázky, avšak aktuálne platí možnosť použiť nasporené financie po 6-tich rokoch sporenia na čokoľvek, tak ako to ponúkajú aj iné banky. Využiť môžete aj štátnu prémiu po splnení potrebných kritérii. Okrem stavebného sporenia ale Prvá stavebná poskytuje aj možnosť sporenia na iné účely. Všetky potrebné info sa dozviete na webe Moja PSS.

Prvá stavebná úvery

Málokto má to šťastie, že na zabezpečenie vlastného bývania nepotrebuje požičať. Dobrou správou je, že Prvá stavebná sporiteľňa svojim klientom poskytuje aj výhodné úvery. K dispozícii máte hneď niekoľko produktov so založením či bez založenia nehnuteľnosti podľa výšky a účelu čerpaného úveru. Ak máte v SPP sporenie, úvery vám poskytnú za zvýhodnených podmienok.

Prvá stavebná sporiteľňa leták

Chcete mať vždy najnovšie informácie o tom, čo PSS svojim klientom prináša? Sledujte pravidelne Prvá stavebná sporiteľna leták. Už nikdy tak nezmeškáte žiadnu príležitosť využiť kvalitné služby tejto inštitúcie za zvýhodnených podmienok. Majte svoje financie pod kontrolou. Zverte ich do rú dlhoročného odborníka, ktorý sa vám o ne zodpovedne postará. Presne takým je Prvá stavebná sporiteľňa.

Základné Prvá stavebná sporiteľňa produkty

 • stavebné sporenie
 • sporenie
 • úver
 • majetkové poistenie
 • hypotéka

 • Hledáte podobný obchod v Čechách? Můžeme vám doporučit Wüstenrot.
 • Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.
 • Obchody, kde vás odmeníme

  O Prvá stavebná sporiteľňa

  Patríte medzi ľudí, ktorí myslia na budúcnosť? Našetrite si peniaze a za pár rokov si zaobstarajte vlastné bývanie. Vyskúšajte stavebné sporenie. Overená inštitúcia Prvá stavebná sporiteľňa prináša široké spektrum produktov, vďaka ktorým budú vaše financie v bezpečí a zhodnotia sa. Požiadajte o zvýhodnený spotrebný úver a zariaďte si krásny domov.

  Presmerovanie prebehlo úspešne.

  Pripísanie odmeny na váš účet

  Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

   Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

   Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

   Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

  Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Prvá stavebná sporiteľňa.

  Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

  Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

  - alebo -
  Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
  Máte už účet? Prihláste sa