Radisson Blu

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Radisson Blu zľavové kupóny a zľavy

Najlepšie ponuky ubytovania v hoteloch Radisson Blu

+ 2,4 % naspäť z nákupu
   

Top ponuky ubytovania v hoteloch po celom svete! Navštívte stránku Radisson Blu a presvedčte sa o tom na vlastnej koži. viac

O obchode Radisson Blu

Spoločnosť Radisson Blue

Spoločnosť Radisson Blue funguje na trhu už viac ako 50 rokov. Dnes patrí k jedným z popredných hotelových značiek v Európe, no rovnako aj v celom svete. Vlastní viac ako 380 hotelov a naďalej sa dynamicky rozrastá.

Hotely Radisson Blue

Hotely spoločnosti Radisson Blue sú výnimočné svojim unikátnym moderným dizajnom. Každý hotel disponuje rýchlym internetom a najnovšími technologickými riešeniami. Moderné kúpeľne, štýlové izby pre hostí a unikátne spoločenské miestnosti sú typickou charakteristikou Radisson Blue.

Radisson Blue online

Radisson Blue poskytuje prehľadný zoznam hotelov a rovnako aj jednoduchú rezerváciu na svojej stránke RadissonBlu.com. Na základe zvolenej destinácie a dátumu si dokážete počas pár minút jednoducho vybrať a objednať ubytovanie. Okrem oficiálnej stránky si hotel Radisson Blu môžete nájsť a zabookovať aj na rôznych rezervačných portáloch.

Filozofia Radisson Blue

Filozofia spoločnosti je zameraná na starostlivosť o svojich hostí, komunity a tiež o planétu. Všetci hostia, ktorí sa rozhodnú stráviť svoju dovolenku v jednom z hotelov Radisson Blue, sú ubytovaní v zabezpečených hoteloch s nadštandardnou starostlivosťou. Spoločnosť prispieva jedlom a prístreším do komunít, ktoré to potrebujú, aby im tak zabezpečila lepšiu budúcnosť.

Okrem toho sa spoločnosť snaží využívať udržateľné opatrenia pre zníženie spotreby energie, vody a zníženie odpadu. Viac ako 220 hotelov Radisson Blue využíva ekoznačky, ktoré ich zaväzujú pracovať na šetrení vody a používať menej chemických produktov.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Radisson Blu

Chystáte sa na dovolenku a hľadáte dokonalé ubytovanie? Radisson Blu ponúka nadštandardnú starostlivosť, ktorá zaručuje že si hostia skutočne užijú nezabudnuteľné chvíle. Slogan spoločnosti: „Áno, môžeme!“ poukazuje na jej hlavnú myšlienku, klásť všetku pozornosť na svojich hostí. Hotely Radisson Blu dnes nájdete skoro vo všetkých častiach sveta a ich počet aj naďalej neustále zväčšuje.

Podmienky nákupu

V prípade, že bude rezervácia uskutočnená s použitím zľavovej karty siete Radisson Hotelov, alebo programom loajality, nevzťahuje sa na rezerváciu cashback odmena.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,4 % späť z ceny nákupu v obchode Radisson Blu?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.