Zľavový kód Radisson Blu

Najlepšie ponuky ubytovania v hoteloch Radisson Blu

 
 

Top ponuky ubytovania v hoteloch po celom svete! Navštívte stránku Radisson Blu a presvedčte sa o tom na vlastnej koži.

O obchode Radisson Blu

Spoločnosť Radisson Blue

Spoločnosť Radisson Blue funguje na trhu už viac ako 50 rokov. Dnes patrí k jedným z popredných hotelových značiek v Európe, no rovnako aj v celom svete. Vlastní viac ako 380 hotelov a naďalej sa dynamicky rozrastá.

Hotely Radisson Blue

Hotely spoločnosti Radisson Blue sú výnimočné svojim unikátnym moderným dizajnom. Každý hotel disponuje rýchlym internetom a najnovšími technologickými riešeniami. Moderné kúpeľne, štýlové izby pre hostí a unikátne spoločenské miestnosti sú typickou charakteristikou Radisson Blue.

Radisson Blue online

Radisson Blue poskytuje prehľadný zoznam hotelov a rovnako aj jednoduchú rezerváciu na svojej stránke RadissonBlu.com. Na základe zvolenej destinácie a dátumu si dokážete počas pár minút jednoducho vybrať a objednať ubytovanie. Okrem oficiálnej stránky si hotel Radisson Blu môžete nájsť a zabookovať aj na rôznych rezervačných portáloch.

Filozofia Radisson Blue

Filozofia spoločnosti je zameraná na starostlivosť o svojich hostí, komunity a tiež o planétu. Všetci hostia, ktorí sa rozhodnú stráviť svoju dovolenku v jednom z hotelov Radisson Blue, sú ubytovaní v zabezpečených hoteloch s nadštandardnou starostlivosťou. Spoločnosť prispieva jedlom a prístreším do komunít, ktoré to potrebujú, aby im tak zabezpečila lepšiu budúcnosť.

Okrem toho sa spoločnosť snaží využívať udržateľné opatrenia pre zníženie spotreby energie, vody a zníženie odpadu. Viac ako 220 hotelov Radisson Blue využíva ekoznačky, ktoré ich zaväzujú pracovať na šetrení vody a používať menej chemických produktov.

Obchody, kde vás odmeníme

O Radisson Blu

Chystáte sa na dovolenku a hľadáte dokonalé ubytovanie? Radisson Blu ponúka nadštandardnú starostlivosť, ktorá zaručuje že si hostia skutočne užijú nezabudnuteľné chvíle. Slogan spoločnosti: „Áno, môžeme!“ poukazuje na jej hlavnú myšlienku, klásť všetku pozornosť na svojich hostí. Hotely Radisson Blu dnes nájdete skoro vo všetkých častiach sveta a ich počet aj naďalej neustále zväčšuje.

Radisson Blu v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Radisson Blu.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa