Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Raffaelo zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % na všetko v obchode Raffaelo

Platí do 07.05.2021

 
   

Internetový obchod Raffaello sa zameriava na predaj trendy módy pre ženy, mužov aj deti. Svetovo obľúbené značky viac

O obchode Raffaelo

Internetový obchod Raffaello oblečie od hlavy až po päty ženu, muža, dokonca aj dieťa. Krásne letné aj slávnostné šaty, krátke nohavice, voľné tričká, upnuté džínsy, obuv, ale aj prekrásne doplnky, ktoré váš outfit krásne doplnia. To všetko nájdete na stránkach Raffaello. Milujete módu a chcete byť trendy? Tak si vytvorte objednávku v Raffaello a vďaka cashbacku ušetríte!

Hľadáte podobné obchody? Neprehliadnite Modivo, Zoot a About You.

Ďalšie podobné obchody na vás čakajú v kategórii Móda a obuv.

Raffaello kabelka topánky


Doprava a platba

Objednávka vám bude doručená kuriérskou spoločnosťou DHL Express. V prepočte na euro je výška ceny dopravy približne 16 €. Za objednávku môžete zaplatiť platobnou kartou on-line, Amazon Pay, PayPal alebo na dobierku.

Zákaznícka linka

Otázky ohľadom stave objednávky, ale aj rôzne iné otázky vám pomôže zodpovedať zákaznícka linka, ktorá je k dispozícii prostredníctvom Live chatu na webovej stránke, WhatsApp aplikácie na telefónnom čísle +393428519984, talianskom telefónnom čísle +39 011 19620675 alebo prostredníctvom e-mailu servis@raffaello-network.com.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Vďaka prémiovej službe vyzdvihnutia zásielky si tovar vyzdvihne predajca priamo tak, kde budete chcieť. Nemusíte volať prepravnej spoločnosti ani čakať pri telefóne, aby ste sa dohodli na vyzdvihnutí zásielky. Všetko zariadite na stránkach behom chvíľky. Chcete objednaný tovar vrátiť? Prihláste sa do svojho zákazníckeho účtu a kliknite na odkaz "Vrátiť tovar", ktorý sa nachádza hneď pod informáciami o objednávke.

Radi by ste zakúpený tovar reklamovali? Napíšte na e-mailovú adresu servis@raffaello-network.com a na ďalšom postupe sa dohodnete s operátorom.

Raffaello kabelky

Sociálne siete

Novinky vo svete módy, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti:

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojou rezerváciou ušetriť 3 % z nákupu, neváhajte a nakúpte v obchode Raffaello na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte krásne módne kúsky, po ktorých túžite a ešte aj ušetríte.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Raffaelo

Internetový obchod Raffaello sa zameriava na predaj trendy módy pre ženy, mužov aj deti. Svetovo obľúbené značky ihneď k odoslaniu! V ponuke nájdete rôzne módne doplnky a obuv, vďaka ktorej bude váš outfit dokonalý. Využite Raffaelo zľavový kód a spolu s cashbackom ušetrite.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Raffaelo?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.