Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod realshop.sk práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z Okay.

O obchode realshop.sk

realshop.sk eshop

Realshop je virtuálny hypermarket firmy realshop.sk. Vo svojom eshope ponúka široký výber softvéru a hardvéru a taktiež špeciálne služby. Odborný poradca, tzv. online RealshopGuru vám ochotne pomôže s výberom tovaru. Žite spokojný život s výrobkami od realshop, ako sú: fotoaparáty, televízory, smartfóny, softvéry, notebooky, počítače a doplnky, klávesnice, tablety, tlačiarne a multifunkčné zariadenia, či Razer produkty (myši, podložky, klávesnice, headsety, reproduktory a ruksaky).

realshop.sk značky

V realshop.sk môžete nakúpiť najlepšie mobily a ostatné produkty popredných značiek, kam patrí: Acer, AMD, AOC, Apple, ASUS, Brother, CAT, COREL, DELL, EPSON, ESET, GARMIN, HP, HTC a mnoho ďalších. Ak si objednáte tovar akejkoľvek značky, môžete si ho prevziať na odbornom mieste a nič neplatíte. V prípade doručenia tovaru v rámci Slovenska vám bude účtovaný poplatok 3,50 eur. Výhodou však je, že tovar budete mať doma do 24 hodín.

realshop.sk vernostný program

Realshop má pre firmy a ich zamestnancov pripravený špeciálny vernostný program. Pre registrovaných členov sú v ponuke nové produkty s exkluzívnymi zľavami. Do tohto benefičného programu je potrebné zaslať žiadosť, ktorú schvaľuje oddelenie v realshop. Pre ostatných zákazníkov sú vďaka Tipli pripravené Realshop.sk zľavy.

realshop.sk odberné miesto

Váš objednaný tovar môžete mať doma do druhého dňa alebo si ho prídete vyzdvihnúť priamo na odberné miesto na Galvaniho 17/C v Bratislave. Otváracia doba je od 9:00 do 17:30 hod. Realshop.sk má svoje odberné miesto vybavený bezbariérovým prístupom. Zaparkovať môžete dokonca priamo pred pc obchod. Stačí zazvoniť pred rampou a strážna služba vás vpustí do areálu.

 • Podobný eshop Alza máme připravený i v Česku.
 • Podobny sklep MediaExpert mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Recenzie realshop.sk

5.0

KK

08.03.2020 5.0

Spokojnost...

O realshop.sk

Realshop.sk je elektronický eshop s odberným miestom v Bratislave, ktorý predáva počítače, notebooky, komponenty a spotrebnú elektroniku. Kus kvalitnej elektroniky tu nájdu nielen bežní spotrebitelia, ale aj profesionáli, herní hráči a spoločnosti, ktoré potrebujú zariadiť vybavenie kancelárií. Nakupujte s úsmevom!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod realshop.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa