Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode realshop.sk

realshop.sk eshop

Realshop je virtuálny hypermarket firmy realshop.sk. Vo svojom eshope ponúka široký výber softvéru a hardvéru a taktiež špeciálne služby. Odborný poradca, tzv. online RealshopGuru vám ochotne pomôže s výberom tovaru. Žite spokojný život s výrobkami od realshop, ako sú: fotoaparáty, televízory, smartfóny, softvéry, notebooky, počítače a doplnky, klávesnice, tablety, tlačiarne a multifunkčné zariadenia, či Razer produkty (myši, podložky, klávesnice, headsety, reproduktory a ruksaky).

realshop.sk značky

V realshop.sk môžete nakúpiť najlepšie mobily a ostatné produkty popredných značiek, kam patrí: Acer, AMD, AOC, Apple, ASUS, Brother, CAT, COREL, DELL, EPSON, ESET, GARMIN, HP, HTC a mnoho ďalších. Ak si objednáte tovar akejkoľvek značky, môžete si ho prevziať na odbornom mieste a nič neplatíte. V prípade doručenia tovaru v rámci Slovenska vám bude účtovaný poplatok 3,50 eur. Výhodou však je, že tovar budete mať doma do 24 hodín.

realshop.sk vernostný program

Realshop má pre firmy a ich zamestnancov pripravený špeciálny vernostný program. Pre registrovaných členov sú v ponuke nové produkty s exkluzívnymi zľavami. Do tohto benefičného programu je potrebné zaslať žiadosť, ktorú schvaľuje oddelenie v realshop. Pre ostatných zákazníkov sú vďaka Tipli pripravené Realshop.sk zľavy.

realshop.sk odberné miesto

Váš objednaný tovar môžete mať doma do druhého dňa alebo si ho prídete vyzdvihnúť priamo na odberné miesto na Galvaniho 17/C v Bratislave. Otváracia doba je od 9:00 do 17:30 hod. Realshop.sk má svoje odberné miesto vybavený bezbariérovým prístupom. Zaparkovať môžete dokonca priamo pred pc obchod. Stačí zazvoniť pred rampou a strážna služba vás vpustí do areálu.

 • Podobný eshop Alza máme připravený i v Česku.
 • Podobny sklep MediaExpert mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Recenzie realshop.sk

5.0

KK

08.03.2020 5.0

Spokojnost...

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O realshop.sk

Realshop.sk je elektronický eshop s odberným miestom v Bratislave, ktorý predáva počítače, notebooky, komponenty a spotrebnú elektroniku. Kus kvalitnej elektroniky tu nájdu nielen bežní spotrebitelia, ale aj profesionáli, herní hráči a spoločnosti, ktoré potrebujú zariadiť vybavenie kancelárií. Nakupujte s úsmevom!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  5,75 %
Festina, Candino, Calypo, Salming, Paul Bocuse, Lotus, Jamie Oliver, Jaguar 5,75 %
Tuli, Pioneer, Beyerdynamic 3,8 %
Beoplay, Beurer, Bose, Cambridge Audio, Dyson, Jura, JBL, G21  2,65 %
Ostatné produkty 0,75 %
APPLE 0 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  5,75 % späť z ceny nákupu v obchode realshop.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.