Zľavový kód Relaxero.sk

Zľava 65 % na pobyty na Relaxero.sk

 

Nakupujte víkendové, relaxačné i wellness pobyty vo vybraných miestach a letoviskách s výraznými zľavami. Pozrite sa aj na ďalšie zľavy na… viac

O obchode Relaxero.sk

Víkendové pobyty s Relaxero

SpoločnosťRelaxero.skspolupracuje so stovkamipreverenýchhotelov a cestovných kancelárií. VRelaxerozáleží na tom, aby vám poskytlipriaznivú cenu, avšak nie na úkor kvality. Preto svojich partnerov vyberajú naozajstarostlivo. Hlavnou prioritou jespokojnosť zákazníkaa tie najlepšie dojmy a zážitky z ciest. Vyberajte si v sekciivíkendové pobyty vo dvojicia užite si zaslúženú romantiku so svojou milovanou polovičkou.

Wellness pobyty Relaxero

Čo padne vhod za každých okolností? No predsa dobrýwellness. Prvotriedneubytovaniea parádne procedúry vászrelaxujúpočas každého ročného obdobia. Vyrazte s kamarátmi, partnerom alebo aj sami. Zverte sa do rúk masérov, ľahnite si do vírivky a domov sa vrátite ako znovuzrodení. Nemusíte chodiť ďaleko. V Relaxero nájdete aj super wellnesspobyty na Slovensku.

Susedné krajiny s Relaxero

Láka vás vyraziť do zahraničia, ale nechcete cestovať až príliš ďaleko? Lacné a kvalitné pobyty poskytuje Relaxero aj v krajinách akoMaďarsko, ČeskočiPoľsko. V zime si môžete s Relaxero dosýtosti zalyžovať v Rakúsku či Taliansku. Cestovanie plné zážitkov nebolo nikdy lacnejšie. Vyraziť môžete na víkend, ale aj na týždeň. Stačí si len vybrať, aký druh dovolenky chcete.

Relaxero zľavy

Nakupujte lacné pobyty eštelacnejšie. Ako? Stačí sledovať a následne využiť platnézľavy Relaxero.sk. S nimi budú vaše cesty plné zábavy, zážitkov či oddychu eštevýhodnejšie. S Relaxero môže cestovať naozaj každý. Zážitky a spoznávanie okolia nie je určené len pre bohatých. Cestujte celá rodina a doprajte si zážitky za nízke ceny. Pobyty s Relaxero sa jednoducho oplatia.

 • V podobném eshopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naSlevňuj.cz.
 • W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zGroupon.

Relaxero.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Valentín plný relaxu

14.02.2020

Wellness pobyty

15.11.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O Relaxero.sk

Vďaka výhodným ponukám na Relaxero.sk si skvelú dovolenku môže dovoliť naozaj každý. Zameriavajú sa na cestovanie a ponúkajú pobyty, zájazdy a ubytovanie za veľmi nízke ceny. Snažia sa vám zabezpečiť nezabudnuteľné cestovateľské zážitky. Doprajte si wellness pobyt, romantický víkend vo dvojici alebo vyrazte za krásami Slovenska. S Relaxero to vždy máte za nejlepšie ceny.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Relaxero.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa