Obchody / Móda a obuv / sagitarius O sagitarius -

sagitarius

O obchode sagitarius

Internetový obchod Sagitarius sa zaoberá predajom poľovníckych potrieb a mnoho ďalších produktov. V širokej ponuke nájdete všetko, čo hľadáte. Navyše za skvelé ceny a s rýchlym doručením až k vám domov. K dispozícii je aj Sagitarius doprava zdarma a Sagitarius zľavový kód. Vyberte si zo širokej ponuky eshopu polovnickepotreby.sk a zaručene nebudete ľutovať.

sagitarius

Polovnickepotreby.sk

Rodinná firma, ktorá už viac ako 15 rokov žije predajom poľovníckeho tovaru, outdoorového vybavenia, a ďalších vecí, ktoré sú potrebné na prežitie v prírode. To je eshop Sagitarius. Okrem online eshopu nájdete aj jednu predajňu v Trnave. Keďže zákazníkov bolo skutočne obrovské množstvo, tak Sagitarius rozšíril svoju ponuku o produkty súvisiace s chytaním rýb, airsoftom a bežnou turistikou. Samotní majitelia produkty používajú, a tak vám vedia skutočne dobre poradiť, čo je kvalitné a čo nie. Či už sa jedná o poľovnícke oblečenie, zbrane, vybavenie na sebaobranu, alebo hodinky a rôzne doplnky, tak eshop polovnickepotreby.sk je to pravé miesto pre vás!

poľovnícke potreby sagitarius

Sagitarius kontakty

Špičkový zákaznícky servis je ďalšou z veľkého počtu výhod, ktoré eshop Sagitarius ponúka. Kontaktovať ho môžete telefonicky na alebo mailom. Prípadne aj online pomocou kontaktného formuláru, či pomocou online chatu. Sagitarius zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9:30 do 18 hodín. Odborná rada sa bezpochyby vždy hodí. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Či už Sagitarius facebook alebo Instagram. Určite navštívte aj Sagitarius predajňu, ktorá sa nachádza v Trnave, na ulici Vajanského. Návštevu rozhodne nebudete ľutovať.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode AliExpress môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode AliExpress môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás odmeníme

O sagitarius

Internetový obchod Sagitarius ponúka kvalitné poľovnícke potreby za dostupné ceny. Pridajte v košíku aj Sagitarius zľavový kód a šetrite!

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod sagitarius.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa