Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Sanasport práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Pozrite si ďalšie zľavové kupóny a zľavy z obchodov% brands% alebo% brand%.

Zootí dny extra 25% sleva na zoot.sk na ZOOT

Platí do 19.09.2021

+ 0,75 % naspäť z nákupu

30% sleva alá Dny Marie, Pepy, Lucie... Sleva platí na všechno se štítkem „dnes extra −30 %“ s kódy: SK - MAMSVOJEDNI CZ - MAMSVOJEDNY Akce… viac

Bibloo fashion days a dalších 20% na vše na BIBLOO

Platí do 19.09.2021

+ 4 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón na zľavu -20 % na produkty GUESS využijete v košíku obchodu. viac

Zimný kabát za výhodnú cenu na AliExpress na AliExpress

Platí do 30.09.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com viac

O obchode Sanasport

Sanasport

Sanasport, obchod sošportovým oblečením, doplnkami a pomôckami, uspokojípotreby všetkých športovcova milovníkov športu. Z ponuky si môžete vybraťšportové oblečenie, obuv, rakety, lopty, bandáže alebo okuliare, fitness pomôcky a kopec iného. Či hráte hokej, volejbal, tenis alebo bicyklujete či beháte, v Sanasport nájdetevšetko, čo k svojmu obľúbenému športu potrebujete. Nakúpiť môžete osobne v Bratislave v predajni alebo online v eshopeSanasport.sk.

Sanasport.sk

V eshope Sanasport.sk si môžete vybrať či už nakupujetepre ženy, mužov alebo deti. Vyberať môžete oblečenie od spodnej bielizne až po kompresné oblečenie. Kategórie sú samozrejme rozdelené aj popodľa športu, ktorému holdujete. NaSanasport.sknájdete aj ďalšie doplnky a športové vybavenie a nechýba ani športová výživa,vitamíny a doplnky stravy, výživové doplnky a nápoje.

Sanasport Bratislava

Ak si tovar radi vyberáte osobne aoblečeniesi radšej vyskúšate, okrem nákupu cez internet je možnosťosobne navštíviť predajňu Sanasport v Bratislavena Záhradníckej ulici. Obchod je otvorený od pondelka do piatku 10:00 - 18:00 a v sobotu 9:00 - 13:00. Na internetovej stránke nájde aj rady a navigáciu, či už sa do predajne Sanasport chystáte autom, mestskou dopravou či po vlastných.

Sport.sk

Máte pre svojšportpreferovanú značku oblečenia a športových potrieb? V Sanasport nájdeteobľúbené športové značky, ktoré nosia aj špičkoví športovci. Vyberte si svoje nové športové oblečenia podľa toho, čo nosia najväčšie hviezdy. Mrknite nasport.sk, ktorá značka zastupuje uznávaného futbalistu, najrýchlejšiu plavkyňu či najšikovnejšieho tenistu. Nechajte sa inšpirovať aoblečte sa ako hviezdav Sanasporte do obľúbenej značky.

Bežecké topánky

Ak neholdujete žiadnemu loptovému alebo raketovému športu, možno radi beháte. Stále populárnejší šport dodáva bežcom pocit voľnosti, keďže nie sú viazaní na priestor či sparingpartnera. Dôležité pri behu je vybavenie aobuvje to najdôležitejšie. NaSanasportsi zaručene vyberiete tie správnebežecké topánkyaj pre vás. V ponuke sú najmodernejšie so špeciálnymi podrážkami v desiatkach prevedení. Vyberú sú tu úplní začiatočníci aj profesionálni maratónci.

Ak nakúpite v Sanasport online a cez Tipli, získatecashback2 % z vášho nákupu.

 • Věděli jste, že v obchoděSanasportmůžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepieSport-shop.plmożna robić zakupy także w Polsce?

Recenzie Sanasport

5.0

Martina G.

22.05.2019 5.0

Kvalita za skvelé ceny. Odporúčam.

O Sanasport

Sanasport, obchod so športovým oblečením, doplnkami a pomôckami, uspokojí potreby všetkých športovcov a milovníkov športu. Z ponuky si môžete vybrať športové oblečenie, obuv, rakety, lopty, bandáže alebo okuliare, fitness pomôcky a kopec iného. Či hráte hokej, volejbal, tenis alebo bicyklujete či beháte, v Sanasport nájdete všetko, čo k svojmu obľúbenému športu potrebujete. Nakúpiť môžete osobne v Bratislave v predajni alebo online v eshope Sanasport.sk.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Sanasport.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.