Zľavový kód Sanasport

Zľavový kód Sanasport 20 % na skladové produkty

Platí do 31.03.2023

 

Zľavový kód Sanasport 20 % platí na skladové produkty.

O obchode Sanasport

Sanasport

Sanasport, obchod sošportovým oblečením, doplnkami a pomôckami, uspokojípotreby všetkých športovcova milovníkov športu. Z ponuky si môžete vybraťšportové oblečenie, obuv, rakety, lopty, bandáže alebo okuliare, fitness pomôcky a kopec iného. Či hráte hokej, volejbal, tenis alebo bicyklujete či beháte, v Sanasport nájdetevšetko, čo k svojmu obľúbenému športu potrebujete. Nakúpiť môžete osobne v Bratislave v predajni alebo online v eshopeSanasport.sk.

Sanasport.sk

V eshope Sanasport.sk si môžete vybrať či už nakupujetepre ženy, mužov alebo deti. Vyberať môžete oblečenie od spodnej bielizne až po kompresné oblečenie. Kategórie sú samozrejme rozdelené aj popodľa športu, ktorému holdujete. NaSanasport.sknájdete aj ďalšie doplnky a športové vybavenie a nechýba ani športová výživa,vitamíny a doplnky stravy, výživové doplnky a nápoje.

Sanasport Bratislava

Ak si tovar radi vyberáte osobne aoblečeniesi radšej vyskúšate, okrem nákupu cez internet je možnosťosobne navštíviť predajňu Sanasport v Bratislavena Záhradníckej ulici. Obchod je otvorený od pondelka do piatku 10:00 - 18:00 a v sobotu 9:00 - 13:00. Na internetovej stránke nájde aj rady a navigáciu, či už sa do predajne Sanasport chystáte autom, mestskou dopravou či po vlastných.

Sport.sk

Máte pre svojšportpreferovanú značku oblečenia a športových potrieb? V Sanasport nájdeteobľúbené športové značky, ktoré nosia aj špičkoví športovci. Vyberte si svoje nové športové oblečenia podľa toho, čo nosia najväčšie hviezdy. Mrknite nasport.sk, ktorá značka zastupuje uznávaného futbalistu, najrýchlejšiu plavkyňu či najšikovnejšieho tenistu. Nechajte sa inšpirovať aoblečte sa ako hviezdav Sanasporte do obľúbenej značky.

Bežecké topánky

Ak neholdujete žiadnemu loptovému alebo raketovému športu, možno radi beháte. Stále populárnejší šport dodáva bežcom pocit voľnosti, keďže nie sú viazaní na priestor či sparingpartnera. Dôležité pri behu je vybavenie aobuvje to najdôležitejšie. NaSanasportsi zaručene vyberiete tie správnebežecké topánkyaj pre vás. V ponuke sú najmodernejšie so špeciálnymi podrážkami v desiatkach prevedení. Vyberú sú tu úplní začiatočníci aj profesionálni maratónci.

Ak nakúpite v Sanasport online a cez Tipli, získatecashback2 % z vášho nákupu.

 • Věděli jste, že v obchoděSanasportmůžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepieSport-shop.plmożna robić zakupy także w Polsce?

Sanasport zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Sanasport 10 % na fitness oblečenie

27.03.2023

Zľavový kupón 20 % na vybrané produkty

10.03.2022

Zľavový kupón 15 % na športové oblečenie, vybavenie a topánky

31.03.2022

Obchody, kde vás odmeníme

O Sanasport

Sanasport, obchod so športovým oblečením, doplnkami a pomôckami, uspokojí potreby všetkých športovcov a milovníkov športu. Z ponuky si môžete vybrať športové oblečenie, obuv, rakety, lopty, bandáže alebo okuliare, fitness pomôcky a kopec iného. Či hráte hokej, volejbal, tenis alebo bicyklujete či beháte, v Sanasport nájdete všetko, čo k svojmu obľúbenému športu potrebujete. Nakúpiť môžete osobne v Bratislave v predajni alebo online v eshope Sanasport.sk.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Sanasport.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa