Obchody / Rodičia a deti / sevtprerodinu.sk O sevtprerodinu.sk -

sevtprerodinu.sk

O obchode sevtprerodinu.sk

Internetový portál Sevtprerodinu.sk je online papiernictvo pre celú rodinu. Nakupujte ešte lacnejšie! Stačí ak pridáte Sevtprerodinu zľavový kód.

Ševt

Spoločnosť Sevt pôsobí na našom trhu už mnoho rokov. Má obrovskú sieť pobočiek po celom Slovensku a nájdete ich naozaj v každom väčšom meste. Ústretovosť voči zákazníkom je teda viac ako jasná. Či už si potrebujete vytlačiť prácu do školy, zohnať písacie potreby alebo prekopírovať maturitné vysvedčenie. Sevt tu je pre vás stále. Najvtipnejšie darčeky s potlačou a zviazanie diplomovky a bakalárky. Opäť žiadny problém aj cez eshop Sevtprerodinu.

Obrázok

Sevt kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je jedna zo skvelých vlastností obchodu Sevt. Sevtprerodinu zákaznícky servis môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii každý pracovný deň od 8 do 17 hodín. Neváhajte preto s jeho kontaktovaním. Sledujte aj sociálne siete. Najmä Ševt facebook, kde nájdete zaujímave informácie, novinky a tipy. Do pozornosti dávame aj Tipli tipy. Napríklad na top 10 obrazov.

Obchody, kde vás odmeníme

O sevtprerodinu.sk

Internetový portál Sevtprerodinu.sk je online papiernictvo pre celú rodinu. Nakupujte ešte lacnejšie! Stačí ak pridáte Sevtprerodinu zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod sevtprerodinu.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa