Sexyobuv

O obchode Sexyobuv

Internetový obchod Sexyobuv.cz, ako to už vyplýva z názvu, sa zameriava na predaj obuvi. V ponuke môžete nájsť topánky na podpätku, platforme, lodičky, kozačky, sandály a ešte veľa iného. Ku každej žene neodmysliteľne patria spoločenské topánky na podpätku. Objednajte si topánky, ktoré dokonale doplnia vaše večerné šaty. Vďaka vysokej kvalite si môžete kúpiť práve tie, ktoré vám sadnú ako uliate a v ktorých sa budete cítiť mimoriadne pohodlne. Doprajte si kvalitu, luxus a eleganciu za mimoriadne nízke ceny a doprajte svojim nohám to najlepšie!

Sexyobuv.cz spoločenská obuv

Doprava a platba

V súčasnosti máte v internetovom obchode Sexyobuv.cz na výber z týchto možností dopravy a platby:

Možnosti dopravy:

 • kuriér DHL
 • Slovenská pošta

Možnosti platby:

 • na dobierku
 • bankovým prevodom

Zákaznícka linka

Na zákazníckej linke sú k dispozícii zamestnanci, ktorí vám radi pomôžu s výberom aj kúpou. Obráťte sa na nich prostredníctvom telefónneho čísla +420 728 363 998 (Po - Pia: od 9:00 do 17:00) alebo napíšte na e-mailovú adresu info@sexyobuv.cz.

Reklamácia a odstúpenie od kúpnej zmluvy

Reklamáciu je možné uplatniť poštou aj osobne. Do balíku nezabudnite priložiť kópiu dokladu, kontakt na vás a popis závady. Reklamovaný tovar odošlite na adresu Ing. Ondřej Drobník, Mozartova 3651/20, 46604, Jablonec nad Nisou.

Ak chcete odstúpiť od kúpnej zmluvy, tovar odošlite spoločne s formulárom pre vrátenie tovaru. Tovar musí byť nepoškodený, nenosený a v pôvodnej nepoškodenej krabici. Tovar pošlite na adresu, ktorú nájdete vyššie.

Sexyobuv.cz spoločenská obuv

Sociálne siete

Novinky v e-shope Sexyobuv.cz, inšpiráciu na dokonalú obuv, ale aj akčné ponuky môžete sledovať na sociálnej sieti Facebook.

Ak hľadáte podobné obchody, neprehliadnite Eobuv.

Ďalšie podobné obchody nájdete v kategórii Móda a obuv.

Nakupovať a zároveň ušetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz. To isté pre vás platí aj v prípade nakupovania v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl a nakupovania v Rumunsku prostredníctvom Tipli.ro.

Obchody, kde vás odmeníme

O Sexyobuv

Internetový obchod Sexyobuv sa zameriava na predaj kvalitnej obuvi za dostupné ceny. V ponuke nájdete lodičky, kozačky, sandále a spoločenskú obuv všetkých možných druhov a farieb. Zlaďte svoj outfit s elegantnou obuvou a cíťte sa pohodlne a sexy!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Sexyobuv.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa