shark

O obchode shark

Shark computers

Shark computers skončil, ale Shark pokračuje ďalej, aby vám priniesol všetko, čo zo sveta výpočtovej techniky potrebujete. Hľadáte elektroniku bez kompromisov? Ste tu správne. Televízory, počítače, herné konzoly, antény a paraboly a všetko, na čo si v spojení s elektronikou spomeniete. Elektromobily sú kategóriou, ktorá aj nás príjemne prekvapila. Pekné farebné autíčko, ktoré berie ohľad na životné prostredie môžete mať vďaka Shark doma aj vy.

Hodinky Shark

Nie sú hodinky ako hodinky. Hodinky Shark, s ktorými sa tu stretnete sú určené športovcom, ktorí nepotrebujú vedieť len správny čas, ale aj tepovú frekvenciu, počet zvládnutých kilometrov a informácie o každom svojom kroku. Patríte medzi športových nadšencov, ale fitness hodinky, ktoré o vás vedia všetko vám v zbierke chýbajú? V eshope Shark.sk nájdete to, čo potrebujete.

Internetový obchod Shark.sk

Eshop, ktorý sa vám po kliknutí na Shark.sk otvorí pôsobí jednoducho a prehľadne. Ide o eshop v štýle menej je niekedy viac. Menej hlavných kategórií nevyvoláva pocit, že sa na vás z každej strany niečo rúca. Práve naopak. Máte chuť kliknúť a odhaliť, čo v sebe ktorá kategória skrýva. Nakupujte z pohodlia domova všetko, čo sa v domácnosti spája s elektrinou. Náradie a záhrada potešia všetkých kutilov a záhradkárov. Práce okolo domu je stále viac ako dosť.

Prelistujte si Shark katalóg

Tovar, o ktorom chcete vedieť skrýva Shark leták. Prelistujte si ho a vyberte to, po čom vaše počítačovo-elektronické srdce túži. Telefón a tablet najvyššej kategórie za najlepšie ceny? Nájdete v katalógu Shark. Novinky, o ktorých musíte vedieť, ale aj výpredajové ceny, ktoré je škoda premeškať. S katalógom Shark sa všetko včas dozviete.

Shark bazár

Na ktorú kategóriu ste po otvorení Shark.sk klikli ako prvú? Nás zlákal bazár, v ktorom sa nachádza rozbalený tovar alebo tovar po servise za výhodnú cenu. Všetko, čo o tovare potrebujete vedieť sa vám ukáže hneď, ako naň kliknete, aby ste vedeli, ako na tom s rozbaleným tovarom ste. Bazár nie je nič pre vás? Sledujte Shark zľavy a nový, nerozbalený tovar si objednajte vo výhodných cenách. So zľavami je svet krajší, aj keď ich ponúka žralok!

V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na Kasa.cz.

Podobny sklep Mediaexpert.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O shark

Firma Shark pôsobí na slovenskom trhu už viac ako dvadsať rokov. Výpočtová technika je to, čo vám ponúka. Počítače, notebooky, mobily aj tablety. Pri výpočtovej technike to ale nekončí. Náradie a záhrada, stoličky a najmä predaj elektromobilov je to, čo zákazníkov láka. Stavte na rokmi overenú kvalitu a výhodnú cenu. Jeden nákup dnes a viete, kde kvôli výpočtovej technike kliknete zajtra.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod shark.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa