Obchody / Móda a obuv / shirtinator O shirtinator -

shirtinator

O obchode shirtinator

Z nápaditého názvu vyplýva, že eshop shirtinator.sk má niečo dočinenia s tričkami. Zákazník si môže vytvoriť tričko podľa svojej predstavy. Na výber sú tričká pre celú rodinu, možnosť expresného doručenia Vás môže zachrániť, ak ste zabudli, že kamarát ma na budúci týždeň narodeniny.

Tvoj nápad, tvoje tričko

Shirtinátor ponúka kreatívnym mysliam široké možnosti. Tričiek, ktoré je môžete k vlastnej výrobe použiť je hneď niekoľko. To platí pre dámske, pánske, ako aj detské modely. Záleží už len na vás, či obľubujete véčkový výstrih zelenej farby alebo lodičkový v námorníckej modrej. Svoju originalitu môžete uplatniť aj pri samotnej potlači. Nevyhovujú vám predvolené návrhy? Jednoducho si nahrajte vlastný motív a máte zaručené, že v rovnakom tričku na ulici nikoho nestretnete.

Obleč sa Shirtinatorom

Ak vás vlastná móda fakt baví, prečo si nevytvoriť rovno celú kolekciu? Shirtinator.sk ponúka dostatočnú škálu odevov. Okrem tričiek s krátkym rukávom, si môžete pre vlastnú výrobu zvoliť mikinu, tričko s dlhým rukávom či teplákovú súpravu. Nápaditejší určite vyskúšajú potlač na dámske alebo pánske boxerky. Pre celý sortiment rovnako platí výber rôznych farieb, a tak creator ponúka viacero kombinácií originálnych modelov.

Obdarujte originálne!

S pomocou môžete urobiť radosť nielen sebe, ale aj svojim blízkym. Originálne tričko s vyznaním pre vašu lásku, motivačným citátom pre sestru alebo vtipným obrázkom pre kamaráta predstavuje unikátny osobný darček, ktorý nebude mať konkurenciu. Nielen obsah, ale aj formu darčeka môžete upraviť obdarovanému na mieru. Na shirtinator.sk totiž okrem oblečenia môžete originálnu potlač aplikovať aj na rôzne darčekové predmety:

 • hrnčeky
 • vankúše
 • foto puzzle
 • zásteru
 • prívesky a iné.

Shirtinator ako ušetrinátor

Že výroba na objednávku je drahá záležitosť? Určite nie so shirtinator.sk. Už základne ceny sú veľmi priateľské, no čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Navyše, ak uplatníte zľavový kód, cena bude ešte nižšia. Ste maximalista a chceli by ste ušetriť ešte viac? Nakupujte pomocou účtu na Tipli.sk a s cashbackom získajte späť 5 % z vášho nákupu! To sa naozaj vyplatí! Ak by ste chceli mať ešte väčšiu istotu, prečítajte si skúsenosti zákazníkov, z ktorých až 95 % eshop shirtinator.sk odporúča.

 • Oblečení a dárky s vlastním potiskem můžete objednávat také na eshopu Zmercito.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Prezenty.pl.

shirtinator zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód - 18% zľava na nákup na Shirtinator.sk

25.03.2024

Zľavový kód - 20% valentínska zľava na nákup na Shirtinator.sk

05.02.2024

Zľavový kód - 23% Black Friday zľava na nákup na Shirtinator.sk

27.11.2023

Obchody, kde vás odmeníme

O shirtinator

V eshope shirtinator.sk si môžete vyrobiť tričko s vlastnou potlačou. Možností je niekoľko. Buď si vyberiete z predvolených motívov, alebo použijete vlastný obrázok, či motto. Takto originálne môžete vyrobiť aj prívesok alebo tašku. So Shirtinatorom sa vašej kreativite medze nekladú!

Kategórie obchodov

shirtinator v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod shirtinator.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa