Obchody / Móda a obuv / silver.ag O silver.ag -

silver.ag

O obchode silver.ag

Internetový obchod Silver.ag ponúka široké spektrum šperkov pre pánov, dámy, ale aj pre deti. K dispozícii je aj Silver zľavový kód. A čo tak Silver doprava zdarma? Toto všetko nájdete priamo u nás na Tipli. Nakúpte cez Tipli a šetrite najviac ako sa dá!

silver.ag šperky

Silver.ag

Svet značkových a kvalitných šperkov a hodiniek. Príjemné ceny, mimoriadne spracovanie, ktoré vás poteší. Ukážte svoju osobnosť, šarm a eleganciu! Práve to vám ponúka eshop Silver.ag. Ďalšou výhodou je rýchle jednanie, spoľahlivosť a samozrejme aj možnosť vrátenia peňazí do 14 dní od vášho nákupu. Síce sú aktuálne moderné smart hodinky, no klasické hodinky budú vždy synonymom elegancie. Nezáleží, či sa jedná o pánske hodinky alebo dámske hodinky. Skutočne široká ponuka štýlových hodiniek, je presne to, čo na webe Silver.ag nájdete. Ak milujete šperky, opäť ste na správnom mieste. Silver - nevídaná elegancia!

Silver.ag kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre Silver.ag mimoriadne dôležitá. Silver zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16 hodín. V prípade reklamácie kontaktujte zákaznícke centrum, kde vám predajú presné inštrukcie ako postupovať. Silver.ag nájdete aj na sociálnych sieťach. Sledujte Klenoty Buráň facebook a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na Pandora náramky a rôzne pánske hodinky a dámske hodinky.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Klenoty Aurum môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Swarovski môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás odmeníme

O silver.ag

Internetový obchod Silver.ag ponúka široké spektrum šperkov zo striebra pre pánov aj pre dámy. Vyberte si ten svoj, pridajte v košíku Silver zľavový kód a šetrite!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod silver.ag.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa