Obchody / Služby / Slovenská záručná a… O Slovenská záručn� -

Slovenská záručná a rozvojová banka

O obchode Slovenská záručná a rozvojová banka

Slovenská záručná a rozvojová banka história

Finančná inštitúcia Slovenská záručná a rozvojová banka vznikla už v roku 1991. Bola to vôbec prvá banka vo východnej Európe zameraná na podporu malých a stredných podnikateľov. Vychádzala z roky fungujúcich modelov rakúskych či francúzskych bánk a postupne sa stala súčasťou projektu PHARE, na ktorom sa podieľajú rozvojové banky z Európy. Od roku 2002 funguje banka Slovenská záručná a rozvojová banka a.s. so 100%-nou majetkovou účasťou štátu.

Slovenská záručná a rozvojová banka úvery

Jedným z produktov banky sú úvery. Portfólio produktov je vskutku široké. Ide len o to, na aký typ podnikania potrebujete požičať peniaze. Môžete požiadať o úver na akýkoľvek typ podnikania. Špecifikom sú úvery na poľnohospodárske projetky či poľnohospodársku pôdu pre prvovýrobcov. Rovnako banka môže zafinancovať obnovu bytového fondu.

Slovenská záručná a rozvojová banka pobočky

Centrála banky sa nachádza v Bratislave na Štefánikovej 27. V našom hlavnom meste sa taktiež nachádza pobočka pre regionálne zastúpenie. Sieť regionálnych zastúpení Slovenskej záručnej a rozvojovej banky je vskutku široká, takže v prípade potreby má každý pobočku v dosahu. Pobočky nájdete v Nitre, Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline, Komárne, Liptovskom Mikuláši, Trnave a v Trenčíne.

Slovenská záručná a rozvojová banka kontakt

Adresy pobočiek nájdete na webe banky. Pre všetky regionálne pobočky platia stránkové hodiny v pracovné dni od 8:00 do 16:00. So Slovenskou záručnou a rozvojovou bankou spolupracujú všetky veľké slovenské komerčné banky. V prípade záujmu môžete pobočky kontaktovať telefonicky na uvedených telefónnych čislach alebo vyplňte kontaktný formulár.

Slovenská záručná a rozvojová banka produkty

 • úver na podnikanie
 • úver na odkúpenie poľnohospodárskej pôdy
 • úver na obnovu bytového fondu
 • úver na projekty financované z eurofondov
 • bankové záruky
 • termínovaný vklad
 • bežný účet pre podnikateľov
Obchody, kde vás odmeníme

O Slovenská záručná a rozvojová banka

Chceli by ste si vybudovať vlastný biznis? Láka vás podnikanie v sektore poľnohospodárstvo? O rozvoj a podporu podnikania malých a stredných podnikateľov sa stará Slovenská záručná a rozvojová banka. Na Slovenskom finančnom trhu funguje desiatky rokov a za svoju existenciu pomohla naštartovať podnikanie stoviek malých či väčších podnikateľov.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Slovenská záručná a rozvojová banka.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa