Domalenka

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Domalenka

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Domalenka.

Zľavový kód Domalenka

Peniaze späť 1,5 % v obchode Domalenka

Platí do 17.04.2024

 
 

Spoločnosť Sorger ponúka kúpeľné a wellness pobyty na Slovensku. Je súčasťou stabilnej spoločnosti Destinacie.sk s.r.o....

Zľavy 70 % na pobyty na Sorger

+ 1,5 % naspäť z nákupu

Skvelé pobyty so zľavami až 70 %

Last Minute pobyty na Sorger.sk

+ 1,5 % naspäť z nákupu
 

Odjazdy na poslednú chvíľu, no s obrovskou zľavou. Môže dosiahnuť až 90 %! Preto neváhajte a vyberte si svoj vysnený pobyt.

O obchode Domalenka

Sorger

Predajca pobytov Sorger so svojim sídlom v Poprade je lídrom v predaji pobytov vo Vysokých Tatrách. Z ponuky wellness či iných pobytov si môžete vybrať tatranské destinácie ako Tatranská Lomnica, Štrbské pleso, Stará Lesná či Tatranské Matliare. Ponuka pobytov a ubytovania je neustále aktualizovaná a detailne popisuje nielen samotné pobyty, ale aj jednotlivé hotely a ubytovacie zariadenia. Samozrejme, neobmedzuje sa len na región Vysokých Tatier, ale vybrať si môžete z pobytov po celom Slovensku. Cieľom je hlavne podpora cestovného ruchu a propagácia hotelových zariadení.

Sorger.sk - pobyty pre každého

Ponuka pobytov je skutočne bohatá, nielen čo sa regiónov, ale aj typov týka. Hlavným produktom Sorger.sk sú wellness pobyty. Rozhodnúť sa, ale môžete navštíviť niektorý z tradičných hotelov vo Vysokých Tatrách alebo zvoliť pobyt Liečba s lekárskymi procedúrami. Ak si chcete dopriať prepych, na výber sú luxusné pobyty v exkluzívnych hoteloch. Tohtoročná dovolenka tak rýchlo prešla, ale vy by ste ešte radi niekde vycestovali? Zvoliť môžete aj napríklad víkendový pobyt alebo letný relax pobyt pre rodiny s deťmi. Samozrejme, nechýba kategória akciových pobytov, kde nájdete najlacnejšie ponuky za skvelé ceny.

Bardejovské kúpele

Ak zo zdravotných dôvodov potrebujete nielen relaxovať, ale aj absolvovať liečebné procedúry, na Sorger.sk si môžete vybrať z desiatok kúpeľných pobytov. Vyberať môžete balíčky podľa procedúr alebo podľa obľúbených destinácií. Rôzne liečebné pobyty ponúkajú Bardejovské kúpele, ktoré začínajú byť opäť populárne aj vďaka svojím ozdravným prameňom. Ak radšej volíte pobyt na Strednom Slovensku, Turčianske Teplice kúpele ponúkajú niekoľko druhov pobytov, ktoré ulahodia vášmu telu aj duši. Dovolenka na Slovensku je vždy stávka na istotu!

Cestovná kancelária Destinacie.sk

Sorger.sk je súčasťou spoločnosti Destinacie.sk s. r. o., ktorá poskytuje aj služby cestovnej kancelárie Destinacie.sk. V ponuke sú dovolenky pri mori alebo exotické dovolenky s možnosťou nákupu first minute a last minute dovolenka. Destinacie.sk spolupracuje s desiatkami slovenských, českých, nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií, takže je zaručené, že si tu vyberie každý. Garancia najnižšej ceny a poistenie proti úpadku sú len ďalšie plus, ktoré vás presvedčia o kvalite služieb Destinacie.sk.

Sorger kontakty

Sorger.sk má pre vás pripravené aj špičkové zákaznícke centrum. Zákaznícka podpora je dostupná 7 dní v týždni na telefónnom čísle 02 21 02 57 57 a to denne od 7:30 do 20:00. V súrnych prípadoch máte dokonca možnosť napísať SMS na telefónne číslo 0908 080 088.K dispozícii je aj emailová adresa info@sorger.sk a na webovej stránke sorger.sk nájdete odpovede na väčšinu vašich otázok v prehľadne spracovaných FAQ. Centrála Sorger sa nachádza v Poprade na Námestí Svätého Egídia 95. N tej istej adrese sa nachádza aj prevádzka Sorger, ktorá je otvorená v pracovné dni od 8 do 16 hodín a v mesiacoch júl a august až do 18 hodín. Vaše prípadné problémy sú i tam pripravení riešiť kvalifikovaní zamestnanci.

Sorger recenzie

Najlepšiu reklamu každej spoločnosti môžu spraviť práve spokojní klienti, ktorí sa podelia o svoje názory v recenzii. Cestovná kancelária Sorger sa môže pochváliť veľkým množstvom takýchto odporúčaní. Príkladom je pani Monika, ktorá napísala: „Prvý krát som navštívila Vašu stránku, veľmi milo som sa prekvapila. Pracovníčky veľmi ochotné, milé a ústretové. Dokonca mi aj vyhľadali náhradný pobyt, čo ma prekvapilo, na Slovensku som to totižto nečakala. Teší ma, že sa naše slovenské služby zlepšujú. Prajem vášmu tímu veľa príjemných a spokojných zákazníkov.“

Prečo Sorger.sk?

Stále nie ste rozhodnutý? Pripravili sme pre vás 6 dôvodov prečo zvoliť práve Sorger.sk.

 • 1. Denne aktualizovaná ponuka
 • 2. Všetky známe hotely a kúpele na jednom mieste: najväčší výber pobytov na Slovensku. V ponuke sú všetky známe hotely a nájdete aj všetky kúpele na Slovensku.
 • 3. Garancia najnižšej ceny: Garantované rovnaké, alebo nižšie ceny ako priamo v ubytovacom zariadení. Ak niekde nájdete nižšiu cenu ako na Sorger.sk cenový rozdiel vám bude preplatený.
 • 4. Minimálne storno poplatky: Nakoľko sorger.sk patrí medzi TOP predajcov na Slovensku, majú výborné obchodné vzťahy. Vďaka tomuto sú storno poplatky účtované iba minimálne.
 • 5. Platba až na mieste pobytu: Vo vybraných hoteloch možnosť zaplatiť až priamo na recepcii.
 • 6. Spokojnosť zákazníka je najdôležitejšia: Sorger má jasný cieľ, a to zlepšiť služby na Slovensku. Darí sa im to najmä vďaka skvelým zamestnancom, pre ktorých je prvoradá spokojnosť zákazníka.

Ak nakúpite na Sorger.sk cez Tipli dostanete naspäť cashback2,5 %.

 • Věděli jste, že v obchodě České kormidlo můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Groupon można robić zakupy także w Polsce?

Domalenka zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavy až 60 % za odber newslettera na sorger.sk

31.12.2023

Recenzie Domalenka

Andrea K.

24.10.2023 5.0

Boli sme veľmi spokojní so službami Domalenky

Jozef S.

17.01.2023 5.0

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Domalenka

Spoločnosť Sorger ponúka kúpeľné a wellness pobyty na Slovensku. Je súčasťou stabilnej spoločnosti Destinacie.sk s.r.o. a svoje služby poskytuje aj na českom a poľskom trhu. V ponuke je niekoľko desiatok pobytov rôznych kategórií. Vybrať si môžete wellness, víkendové, romantické, relaxačné či kúpeľné pobyty pobyty. Ponuka špecifikuje aj na jednotlivé skupiny, a tak si tu môžete vybrať seniorské pobyty, pobyty pre rodiny s deťmi alebo skrášľovacie pobyty iba pre ženy.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Domalenka v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Domalenka?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa