Sorger

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Sorger zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 2,5 % v obchode Sorger

Platí do 25.10.2021

 
   

Spoločnosť Sorger ponúka kúpeľné a wellness pobyty na Slovensku. Je...

Zľavy 70 % na pobyty na Sorger

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Skvelé pobyty so zľavami až 70 % viac

Zľavy až 60 % za odber newslettera na sorger.sk

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Prihláste sa na odber newslettera na sorger.sk a získajte zľavy až do výšky 60 % viac

Last Minute pobyty na Sorger.sk

+ 2,5 % naspäť z nákupu
   

Odjazdy na poslednú chvíľu, no s obrovskou zľavou. Môže dosiahnuť až 90 %! Preto neváhajte a vyberte si svoj vysnený pobyt. viac

O obchode Sorger

Sorger

Predajca pobytov Sorger so svojim sídlom v Poprade je lídrom v predaji pobytov vo Vysokých Tatrách. Z ponuky wellness či iných pobytov si môžete vybrať tatranské destinácie ako Tatranská Lomnica, Štrbské pleso, Stará Lesná či Tatranské Matliare. Ponuka pobytov a ubytovania je neustále aktualizovaná a detailne popisuje nielen samotné pobyty, ale aj jednotlivé hotely a ubytovacie zariadenia. Samozrejme, neobmedzuje sa len na región Vysokých Tatier, ale vybrať si môžete z pobytov po celom Slovensku. Cieľom je hlavne podpora cestovného ruchu a propagácia hotelových zariadení.

Sorger.sk - pobyty pre každého

Ponuka pobytov je skutočne bohatá, nielen čo sa regiónov, ale aj typov týka. Hlavným produktom Sorger.sk sú wellness pobyty. Rozhodnúť sa, ale môžete navštíviť niektorý z tradičných hotelov vo Vysokých Tatrách alebo zvoliťpobyt Liečba s lekárskymi procedúrami. Ak si chcete dopriať prepych, na výber sú luxusné pobyty v exkluzívnych hoteloch. Tohtoročná dovolenka tak rýchlo prešla, ale vy by ste ešte radi niekde vycestovali? Zvoliť môžete aj napríklad víkendový pobyt alebo letný relax pobyt pre rodiny s deťmi. Samozrejme, nechýba kategória akciových pobytov, kde nájdete najlacnejšie ponuky za skvelé ceny.

Bardejovské kúpele

Ak zo zdravotných dôvodov potrebujete nielen relaxovať, ale aj absolvovať liečebné procedúry, na Sorger.sk si môžete vybrať z desiatok kúpeľných pobytov. Vyberať môžete balíčky podľa procedúr alebo podľa obľúbených destinácií. Rôzne liečebné pobyty ponúkajú Bardejovské kúpele, ktoré začínajú byť opäť populárne aj vďaka svojím ozdravným prameňom. Ak radšej volíte pobyt na Strednom Slovensku, Turčianske Teplice kúpele ponúkajú niekoľko druhov pobytov, ktoré ulahodia vášmu telu aj duši. Dovolenka na Slovensku je vždy stávka na istotu!

Cestovná kancelária Destinacie.sk

Sorger.sk je súčasťou spoločnosti Destinacie.sk s. r. o., ktorá poskytuje aj služby cestovnej kancelárie Destinacie.sk. V ponuke sú dovolenky pri mori alebo exotické dovolenky s možnosťou nákupu first minute a last minute dovolenka. Destinacie.sk spolupracuje s desiatkami slovenských, českých, nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií, takže je zaručené, že si tu vyberie každý. Garancia najnižšej ceny a poistenie proti úpadku sú len ďalšie plus, ktoré vás presvedčia o kvalite služieb Destinacie.sk.

Sorger kontakty

Sorger.sk má pre vás pripravené aj špičkové zákaznícke centrum. Zákaznícka podpora je dostupná 7 dní v týždni na telefónnom čísle 02 21 02 57 57 a to denne od 7:30 do 20:00. V súrnych prípadoch máte dokonca možnosť napísať SMS na telefónne číslo 0908 080 088.K dispozícii je aj emailová adresa info@sorger.sk a na webovej stránke sorger.sk nájdete odpovede na väčšinu vašich otázok v prehľadne spracovaných FAQ. Centrála Sorger sa nachádza v Poprade na Námestí Svätého Egídia 95. N tej istej adrese sa nachádza aj prevádzka Sorger, ktorá je otvorená v pracovné dni od 8 do 16 hodín a v mesiacoch júl a august až do 18 hodín. Vaše prípadné problémy sú i tam pripravení riešiť kvalifikovaní zamestnanci.

Sorger recenzie

Najlepšiu reklamu každej spoločnosti môžu spraviť práve spokojní klienti, ktorí sa podelia o svoje názory v recenzii. Cestovná kancelária Sorger sa môže pochváliť veľkým množstvom takýchto odporúčaní. Príkladom je pani Monika, ktorá napísala: „Prvý krát som navštívila Vašu stránku, veľmi milo som sa prekvapila. Pracovníčky veľmi ochotné, milé a ústretové. Dokonca mi aj vyhľadali náhradný pobyt, čo ma prekvapilo, na Slovensku som to totižto nečakala. Teší ma, že sa naše slovenské služby zlepšujú. Prajem vášmu tímu veľa príjemných a spokojných zákazníkov.“

Prečo Sorger.sk?

Stále nie ste rozhodnutý? Pripravili sme pre vás 6 dôvodov prečo zvoliť práve Sorger.sk.

 • 1. Denne aktualizovaná ponuka
 • 2. Všetky známe hotely a kúpele na jednom mieste: najväčší výber pobytov na Slovensku. V ponuke sú všetky známe hotely a nájdete aj všetky kúpele na Slovensku.
 • 3. Garancia najnižšej ceny: Garantované rovnaké, alebo nižšie ceny ako priamo v ubytovacom zariadení. Ak niekde nájdete nižšiu cenu ako na Sorger.sk cenový rozdiel vám bude preplatený.
 • 4. Minimálne storno poplatky: Nakoľko sorger.sk patrí medzi TOP predajcov na Slovensku, majú výborné obchodné vzťahy. Vďaka tomuto sú storno poplatky účtované iba minimálne.
 • 5. Platba až na mieste pobytu: Vo vybraných hoteloch možnosť zaplatiť až priamo na recepcii.
 • 6. Spokojnosť zákazníka je najdôležitejšia: Sorger má jasný cieľ, a to zlepšiť služby na Slovensku. Darí sa im to najmä vďaka skvelým zamestnancom, pre ktorých je prvoradá spokojnosť zákazníka.

Ak nakúpite na Sorger.sk cez Tipli dostanete naspäť cashback2,5 %.

 • Věděli jste, že v obchodě České kormidlo můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie Groupon można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Sorger

Spoločnosť Sorger ponúka kúpeľné a wellness pobyty na Slovensku. Je súčasťou stabilnej spoločnosti Destinacie.sk s.r.o. a svoje služby poskytuje aj na českom a poľskom trhu. V ponuke je niekoľko desiatok pobytov rôznych kategórií. Vybrať si môžete wellness, víkendové, romantické, relaxačné či kúpeľné pobyty pobyty. Ponuka špecifikuje aj na jednotlivé skupiny, a tak si tu môžete vybrať seniorské pobyty, pobyty pre rodiny s deťmi alebo skrášľovacie pobyty iba pre ženy.

Podmienky nákupu

Cashback odmena z objednávky sa pripíše do 60 dní od uskutočnenia objednávky.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Sorger?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.