Obchody / SPAIZ hokej O SPAIZ hokej -

SPAIZ hokej

O obchode SPAIZ hokej

Internetový obchod Hokejovavystroj.sk ponúka hokejové produkty Spaiz. Mimoriadne široká ponuka Spaiz produktov za skvelé ceny a s rýchlym doručením. Vyberte si svoj obľúbený Spaiz produkt, pridajte v košíku Spaiz zľavový kód a šetrite. Je k dispozícii aj Spaiz doprava zdarma? Všetko sa dozviete priamo na Tipli.

hokejovavystroj.sk spaiz

Hokejovavystroj.sk

Internetový obchod Hokejovavystroj.sk ponúka široké portfólio športového oblečenia a hokejovej výystroje. K dispozícii je pánske športové oblečenie vhodné na tréningy a aj výstroj vhodná na tréningy či zápasy. Ďalšou z výhod eshopu Spaiz je záruka originálneho tovaru. Eshop Spaiz spolupracuje výhradne iba s osvedčenými dodávateľmi a certifikovanými výrobcami. Nemusíte sa tak obávať, že by tovar nebol najvyššej možnej kvality. Neveríte? Vyskúšajte a zaručene nebudete ľutovať!

Spaiz kontakty

Špičkový zákaznícky servis je ďalšou z veľkého počtu výhod, ktoré Spaiz ponúka. Kontaktovať ho môžete telefonicky, mailom  alebo online pomocou kontaktného formuláru, či pomocou online chatu. Spaiz zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9:30 do 18 hodín. Odborná rada sa bezpochyby vždy hodí. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Spaiz facebook. Určite navštívte aj Spaiz predajňu, ktorá sa nachádza v Bardejove. Návštevu rozhodne nebudete ľutovať.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Insportline môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Sport-shop.pl môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás odmeníme

O SPAIZ hokej

Internetový obchod Hokejovavystroj.sk patrí pod sieť Spaiz hokej a ponúka kvalitné hokejové produkty. Využite aj Spaiz zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod SPAIZ hokej.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa