Obchody / Móda a obuv / Sport-outdoor O Sport-outdoor -

Sport-outdoor

O obchode Sport-outdoor

Internetový portál Sport-outdoor ponúka outdoorové športové oblečenie najvyššej kvality za dostupné ceny. K dispozícii je aj Sport-outdoor zľavový kód.

Sport-outdoor

Internetový obchod Sport-outdoor ponúka široké portfólio športového oblečenia a obuvi. K dispozícii je pánske športové oblečenie, dámske športové oblečenie a aj detské športové oblečenie. Podobne to je aj s obuvou. Nájdete tu vhodnú obuv takmer pre každý šport. Ďalšou z výhod Sport-outdoor je záruka originálne tovaru. Eshop Sport-outdoor spolupracuje výhradne iba s osvedčenými dodávateľmi a certifikovanými výrobcami. Nemusíte sa tak obávať, že by tovar nebol najvyššej možnej kvality. Všetko do fitka na jednom mieste a ešte niečo navyše! Ak hľadáte športovú obuv, opäť ste na správnom mieste. Neveríte? Vyskúšajte a zaručene nebudete ľutovať!

Obrázok

Sport-outdoor kontakty

Zákaznícky servis je pre Sport-outdoor skutočne veľmi dôležitý. Sport-outdoor zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Pracovná doba zákazníckeho servisu je od pondelka do piatku od rána 8:00 do 16 hodín. Výnimkou sú štátne sviatky, kedy zákaznícke centrum nie je k dispozícii. V prípade reklamácie určite najskôr kontaktujte zákaznícke centrum. Pozrieť si môžete aj reklamačný formulár, ktorý nájdete na stránkach Sport-outdoor. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Sport-outdoor facebook. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Do pozornosti dávame aj Tipli tipy. Napríklad na bezdrôtové sluchátka, ktoré vám spríjemnia vykonávanie športovej činnosti.

Obchody, kde vás odmeníme

O Sport-outdoor

Internetový portál Sport-outdoor ponúka outdoorové športové oblečenie najvyššej kvality za dostupné ceny. K dispozícii je aj Sport-outdoor zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Sport-outdoor.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa