Športfutbal

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Športfutbal zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 4 % na všetko v obchode Športfutbal

Platí do 18.09.2021

 
   

Ste vášnivým futbalistom, hrávate rekreačne, profesionálne alebo len zháňate darček pre milovníka futbalu? Stavte na eshop sportfutbal.sk

O obchode Športfutbal

Predajna Športfutbal

Internetový obchod sportfutbal.sk sa zaoberá predajom tovaru určeného na jeden z najpopulárnejších športov. Áno, hovoríme o futbale. Tento obchod so sídlom v pražských Vršoviciach funguje roky a svojim zákazníkom prináša len to najlepšie. Kúpite tu kvalitné športové oblečenie, ktoré ocenia všetci hráči futbalu. Či už sa tomuto športu venujete rekreačne, alebo zháňate veci pre futbalové mužstvo, alebo potrebujete darček pre svojho futbalistu, v obchode zoženiete všetko.

Športfutbal futbalové lopty

Najdôležitejším kúskom vo výbave každého futbalistu je futbalová lopta. Lopty sú maximálne zaťažované, a preto musia byť vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, ktoré vydržia. Zároveň musia spĺňať technické parametre. V eshope sportfutbal.sk zoženiete kvalitné lopty rôznych značiek. Stačí si len vybrať.

Športfutbal oblečenie a kopačky

Futbal je šport, ktorý sa hrá prakticky celoročne. Práve preto sa najmä v chladných mesiacoch vo výbave zídu teplé teplákové súpravy. Okrem teplákov od Adidas.sk si môžete vyberať zo všemožných druhov športovej obuvi ako kopačky.Tiež si môžete zaobstarať fanúšikovské dresy svojej obľúbenej reprezentácie a alebo klubu. Pozrite si eshop a vyberte si svoje vecičky.

Športfutbal výhodné nákupy

Futbalová výbava nie je lacným špásom. Najmä tá kvalitná a značková. Dobrou správou je, že v eshope Športfutbal môžete nakupovať lacnejšie. Využite cashback a z každého nákupu dostanete späť na účet 4 % z ceny nákupu. A to sa oplatí. Nakúpte nové futbalové vychytávky pre seba, svoj tím či priateľov ako darček. Doprajte si kvalitu svetových športových gigantov Adidas, Nike, Joma, Puma či ďalších.

 • V stejném eshopu můžete nakoupit také na Čechách. Podívejte se na SportFotbal.cz.
 • Podobny sklep Intersport.pl mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Športfutbal

Ste vášnivým futbalistom, hrávate rekreačne, profesionálne alebo len zháňate darček pre milovníka futbalu? Stavte na eshop sportfutbal.sk. Kvalitné kopačky, lopty, teplákové súpravy a mnohé ďalšie futbalové vychytávky od značiek ako Adidas, Puma, Joma či Nike kúpite pohodlne z domu za fantastické ceny prostredníctvom internetového obchodu Športfutbal.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 4 % späť z ceny nákupu v obchode Športfutbal?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.