student agency

O obchode student agency

Internetový portál Studentagency.sk vám určite nemusíme predstavovať. Známy predajca leteniek, zájazdov a pobytov nie len pre študentov za skvelé ceny je dostatočne známy. V ich ponuke nájdete bežné ale aj exotické destinácie na kraji svete. Čo tak študijný pobyt? Au pair? Chcete si zlepšiť angličtinu. Student agency jazykové pobytu sú tu práve pre vás. K dispozícii je aj Studentagency zľavový kód, ktorý stiahne ceny na úplne dno.

student agency pobyty

Student agency dovolenka

Dovolenka cez cestovku alebo na vlastnú päsť? To je otázka, ktorá trápi množstvo najmä mladých Slovákov. Lacné letenky sa dajú zohnať skutočne jednoducho a môžete výrazne aj ušetriť. Komfortu a luxusu pri dovolenke cez cestovnú kanceláriu sa to ale ani zďaleka nemôže vyrovnať. Pri cestovaní so Student Agency môžete ušetriť. Stačí sledovať Studentagency zľavy, kde nájdete množstvo skvelých ponúk a akcií. Doprajte si dovolenku snov za prijateľnú cenu. Absolútne nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre cestovanie sólo alebo vo veľkej skupine. Nezabudnuteľné zážitky a spoznávanie nových kultúr dosiahnete určite.

Studentagency kontakty

Starostlivosť o zákazníkov pri výbere zájazdu aj počas neho až do úspešného návratu domov. To je priorita pre Student agency zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Sledujte aj sociálne siete. Student agency facebook vám prináša veľa zaujímavých informácií a tipov. Napríklad ako ušetriť na letnej dovolenke.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku firotour.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku kuptravel.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O student agency

Internetový portál Studentagency poskytuje predaj leteniek, zájazdov a pobytov. Z ich ponuky si určite vyberiete. Použite aj Studentagency zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod student agency.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa