Zľavy a zľavové kupóny pre Vás

Platí do 07.04.2020

Zľavový kupón 6 % na všetko v obchode Superfood-eshop.sk.

 

Rodinná firma Superfood ponúka kvalitné superpotraviny a výživové doplnky pre vaše… Zobraziť viac

Superfood-eshop.sk

07.04.2020

Superfood-eshop.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Doprava zadarmo na Superfood-eshop.sk

31.07.2019 - Nakúpte na Superfood-eshop.sk nad 79,99 € a dopravu už platiť nemusíte. Ku každému…

Podobné obchody

Rodinná firma Superfood ponúka kvalitné superpotraviny a výživové doplnky pre vaše zdravie a vitalitu. Cieľom firmy je importovať a predávať len tie najlepšie bio produkty, ktoré sú v súčasnosti dostupné. Nakúpte cez Superfood-eshop.sk.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.