Superfood-eshop.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód Superfood-eshop.sk

Peniaze späť 6 % v obchode Superfood-eshop.sk

Platí do 13.06.2024

 
 

Rodinná firma Superfood ponúka kvalitné superpotraviny a výživové doplnky pre vaše zdravie a vitalitu. Cieľom...

Superfood akcia až 80 % na vybrané produkty

+ 6 % naspäť z nákupu

Ušetrite pri kúpe kvalitných potravín na Superfood.

O obchode Superfood-eshop.sk

Internetový obchod Superfood-eshop.sk sa zameriava na predaj takzvaných superpotravín a podobných produktov. V základnej ponuke nájdete napríklad medicinálne huby, chioskú mastichu, zelený jačmeň, chlorelu, ale aj tryptofán a omnoho viac. Široká ponuka kvalitných produktov, z ktorej si vyberie naozaj každý. Chcete zlepšiť svoju výkonnosť pri športe? Vyskúšajte doplnky stravy zo Superfood-eshop. Nezáleží na tom, či je vaším hobby futbal alebo skôr fitness. Podobne nájdete v portfóliu produktov aj niečo pre mamičky, niečo na zbystrenie pozornosti pri šoférovaní auta a mnoho iného. Navyše je k dispozícii aj Superfood-eshop doprava zdarma. Stačí nakúpiť nad 80 €. Chcete ušetriť ešte viac? Zvoľte Superfood-eshop zľavový kód.

Superfood-eshop.sk zľavy

Chcete mať všetky info o zľavách a výhodných ponukách na nákup v Superfood-eshop.sk poruke? Sledujte pravidelne Superfood-eshop zľavy a všetky aktualizované informácie o možnosti nákupu za super ceny odteraz nájdete vždy na jednom mieste. Nákupy v e-shope sú o to výhodnejšie, že je pre zákazníkov zakaždým pripravený skvelý Superfood-eshop zľavový kód, ktorá vám ušetrí nemalé peniaze. K dispozícii sú samozrejme aj iné zľavy a cashback, čiže peniaze späť z každého nákupu.

superfood-eshop produkty

Superfood-eshop.sk kontakty

V prípade akýchkoľvek problémov je pre vás k dispozícii Superfood-eshop.sk zákaznícke centrum, ktoré môžete kontaktovať telefonicky alebo emailom. Pripravený je pre vás tím ľudí, ktorí veria v to isté ako vy a má roky skúseností. Ďalšou súčasťou tímu sú odborníci v online poradni, ktorí pre vás pripravujú články a blog. Reklamáciu môžete uplatniť osobným podaním zásielky alebo zaslaním tovaru na adresu prevádzkovateľa eshopu. Jej vybavenie musí byť zo zákona do 30 dní. Pravdepodobnosť, že budete musieť výrobok reklamovať je však veľmi malá a svedčí o tom aj 97 % spokojných zákazníkov.

Nakúpte v obchode Superfood-eshop cez Tipli a získajte cashback až 6 % z vášho nákupu.

Superfood-eshop.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Doprava zdarma na celú objednávku

31.12.2022

Zľavy až 70 % vo výpredaji

31.12.2022

Doprava zadarmo na Superfood-eshop.sk

31.07.2019

Ako uplatniť zľavové kupóny na Superfood-eshop.sk

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Superfood-eshop. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Neviete ako fungujú zľavové kupóny Superfood-eshop? Pozrite sa na postup ako uplatniť Superfood-eshop zľavový kupón a začnite ihneď šetriť.

1. Výber zľavového kupónu

Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Superfood-eshop.sk uplatniť.

superfood-eshop kupón

2. Skopírovanie zľavového kupónu

Kliknite na symbol nožníc (ukazuje naň oranžová šípka na obrázku), čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný priamo do obchodu.

superfood-eshop zľavový kupón

3. Zadanie zľavového kódu 

Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Kúpiť“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Kód zľavového kupónu“  skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „OK“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

superfood-eshop.sk kupón

Prečo využiť zľavové kupóny na Superfood-eshop.sk?

Dôvod je pomerne jednoduchý. Ušetriť. Okrem jedinečných zľavových kupónov tu nájdete aj rôzne zľavy, a tak vždy viete, či sa váš nákup naozaj vyplatí. Na Tipli pre vás denne vyhľadávame desiatky nových zľavových kupónov a rôznych zliav, vrátane kupónov na dopravu zdarma. Všetky platné výhody, kupóny a zľavy nájdete vždy priamo v profile obchodu. Ak si nevyberiete žiadny Superfood-eshop kupón, tak zbystrite pozornosť na eshop Masticha terapia alebo prezdravie.sk.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Superfood-eshop.sk

Rodinná firma Superfood ponúka kvalitné superpotraviny a výživové doplnky pre vaše zdravie a vitalitu. Cieľom firmy je importovať a predávať len tie najlepšie bio produkty, ktoré sú v súčasnosti dostupné. Nakúpte cez Superfood-eshop.sk.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode Superfood-eshop.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa