Suteren.sk zľavové kupóny a zľavy

Zľavový kupón 10 % na nákup - Suteren.sk

Platí do 30.09.2020

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón využijete v košíku obchodu viac

Zľavový kupón 5 % na nákup - Suteren.sk

Platí do 30.09.2020

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Široký výber pánskeho/dámskeho oblečenia-tenisiek-doplnkov tých najlepších značiek zo skate a street módy a super ceny! Poštovné nad 69€ zdarma! viac

Podobné obchody

O Suteren.sk

Obchod Suteren.sk má v ponuke streetwear a skate módu od tých najznámejších značiek. Priestor však dostávajú aj mladé a inovatívne značky, ktoré na trhu ešte toľko neprerazili. Základným faktorom je kvalita. Pri nákupe v eshope Suteren sa teda nemáte čoho obávať. Ak vám nesadne veľkosť, tak tovar môžete vrátiť a vymeniť do 14 dní. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a možnosť získania dopravy zdarma. Čo tak ušetriť ešte viac? Okrem cashbacku využite aj Suteren zľavový kupón.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Suteren.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.