Techni-Eshop.sk

O obchode Techni-Eshop.sk

Internetový obchod Techni-eshop ponúka široké spektrum produktov od rezných až po strižné nástroje. Široká ponuka, rýchla doprava a skvelé ceny! Chcete ušetriť ešte viac? Využite Techni-eshop zľavový kód a šetrite už pri najbližšej objednávke. A čo tak Techni-eshop doprava zdarma? Všetky dôležité informácie nájdete priamo v profile obchodu na Tipli.

techni-eshop nože

Techni-eshop

Firma Techni pôsobí na slovenskom trhu už dlhé roky. Sústredí sa najmä na predaj rezných a strižných nástrojov. Nezáleží, či sa jedná o kosačky, krovinorezy, kultivátory alebo píly. Techni-eshop je pre vás zárukou kvality, ktorá je overená rokmi skúseností. Bonusom je špičkový servis a poradenstvo. Techni-eshop - predajca záhradnej techniky, rezných a strižných nástrojov s rokmi skúseností!

Techni-eshop doprava a platba

Internetový obchod Techni-eshop ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Využiť môžete kuriérske služby spoločností GLS, Geis a PaletExpress. Cena dopravy je zväčša 5 €. Pri objednávkach, ktoré majú viac kilogramov sa cena dopravy rieši individuálne. Objednávku by ste mali mať doma do 24 hodín od odoslania. Svoju zásielku môžete celú cestu sledovať. Ďalšou možnosťou je osobný odber na výdajných miestach. Všetky možnosti platby sú bez dodatočného poplatku. Chcete ušetriť? Sledujte Techni-eshop zľavy a získajte kupón na dopravu zdarma a množstvo iných zliav a akcií.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode RedEd môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode AliExpress môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás odmeníme

O Techni-Eshop.sk

Internetový obchod Techni-eshop.sk ponúka profi rezné a strižné stroje za skvelé ceny. K dispozícii je aj Techni-eshop.sk zľavový kupón, vďaka ktorému môžete výrazne ušetriť!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Techni-Eshop.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa