Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Tehotenske testy.sk práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z obchodov Pilulka.sk alebo Feedo.sk.

Hairburst gumené vlasové vitamíny na Pilulka.sk

Platí do 31.10.2021

+ 5 % naspäť z nákupu

Začnite svoju cestu k pekným vlasom a zamilujete sa do vašich vlasov. Užívanie gumených cukríkov s vitamínmi na vlasy je jednoduchý spôsob, ako… viac

LITTLE DUTCH Aktívne kocka Blue na Feedo.sk

Platí do 31.10.2021

+ 2,5 % naspäť z nákupu

ittle Dutch drevená hracia edukačné kocka s rôznymi motívmi, ponúka množstvo pohyblivých rôznorodých aktivít, ktoré zaistia vášmu dieťaťu hodiny… viac

O obchode Tehotenske testy.sk

Žijeme v pretechnizovanej, rýchlej a stresujúcej dobe. Vďaka tomuto sa nášživotný štýla naše stravovacie návyky za posledných pár rokov výrazne zmenili. Bohužiaľ sa nezmenili k lepšiemu, ale práve naopak. Preto sa táto spoločnosť rozhodla ponúkaťkomplexnejšiea taktiež veľmikvalitné výživové doplnkyakozmetikuzamerané na udržanie celkovej vitality, krásy ducha i tela a hlavne celistvému prístupu k zdraviu, doplnkami a kozmetikou vyrobenými načisto prírodnej báze.Okrem iného tu nájdete aj tehotenské a ovulačné testy, užitočné články pre tehotné a na vaše zvedavé otázky vám odpovedia ľudia z poradne.

Ak hľadáte v ponuke „klasické“ vitamíny a kozmetiku , hľadáte márne. Môžete tu nájsť alevysokokvalitné výživové doplnkyakozmetikupre moderné ženy a moderných mužov. Každá vstupná surovina jestarostlivo vyberanáa kontrolovaná, pretože udržanievysokej kvality produktovna Tehotensketesty.sk chápu ako ich povinnosť a záväzok voči zákazníkovi.

O Tehotenske testy.sk

Žijeme v pretechnizovanej, rýchlej a stresujúcej dobe. Vďaka tomuto sa náš životný štýl a naše stravovacie návyky za posledných pár rokov výrazne zmenili. Bohužiaľ sa nezmenili k lepšiemu, ale práve naopak. Preto sa táto spoločnosť rozhodla ponúkať komplexnejšie a taktiež veľmi kvalitné výživové doplnky a kozmetiku zamerané na udržanie celkovej vitality, krásy ducha i tela a hlavne celistvému prístupu k zdraviu, doplnkami a kozmetikou vyrobenými na čisto prírodnej báze. Okrem iného tu nájdete aj tehotenské a ovulačné testy, užitočné články pre tehotné a na vaše zvedavé dotazy vám odpovedia ľudia z poradne.

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Tehotenske testy.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.