Otehotnenie.sk

5.0 (1x)

O obchode Otehotnenie.sk

Portál Otehotnenie.sk je komplexný portál, na ktorom nájdete informácie, rady, tipy a produkty, ktoré vám pomôžu k vytúženému potomkovi. Stránka zameraná na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením je najväčšia svojho druhu v Európe. Otehotnenie.sk obchod ponúka produkty na podporu plodnosti, ovulačné a tehotenské testy, bylinky, včelie produkty, extrakty a tinktúry, a gély pre podporu počatia.

Otehotnenie.sk tabletky

Tabletky na otehotnenie nájdete v ponuke eshopu Otehotnenie.sk. Rozdelené sú na podporu mužskej plodnosti BlueFertil a na podporu ženskej plodnosti PingFertil. Obidva produkty sú doplnkom k strave, ktorý obsahuje vitamíny a minerály. Kúpiť si môžete aj výhodné balíčky pre obidve pohlavia alebo balíček pre ženy na stanovenie plodných dní. Ten obsahuje ovulačný test pre plodné dni OvuPred + bazálny teplomer + 5 ks ovulačných testov.

otehotnenie pinkfertil

Otehotnenie.sk: Ako otehotnieť

Ako otehotnieť vám pomôže stránka Otehotnenie.sk, ktorá je venovaná párom snažiacim sa otehotnieť rýchlo, diskrétne a pohodlne. Otehotniet.sk ponúka množstvo rád, ako zvýšiť plodnosť, čomu sa vyvarovať, a na aké veci je potrebné zamerať svoje úsilie. Tie páry, ktoré podstúpia túto cestu k počatiu sú poväčšine úspešné. Otehotnenie je však spoločná cesta, preto by mali na nej kráčať obidvaja partneri. Pozrite si Otehotnenie.sk letáky, aby ste zistili, čo všetko eshop práve ponúka.

Portál Otehotnenie.sk prináša množstvo tipov a cenných informácií. Zverejnené články prezrádzajú aj príbehy úspešných párov a brožúry s radami ako otehotnieť. Na stránke nájdete aj ďalšie praktické informácie, ako je ovulačná kalkulačka alebo diagnostická príručka. Je to jednoduchá príručka, podľa ktorej zistíte, kde je problém a čo je príčinou neúspešného snaženia sa o počatie. Pri nákupe cez online obchod nezabudnite využiť aj Otehotnenie.sk zľavy.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na ifertility.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na i-apteka.pl.

Recenzie Otehotnenie.sk

Martina T.

19.06.2018 5.0

bola som velmi spokojna balik mi dosiel v poriadku.

Obchody, kde vás odmeníme

O Otehotnenie.sk

Nedarí sa vám otehotnieť? Na portáli Otehotnenie.sk nájdete užitočné informácie, rady a produkty, ktoré vám pomôžu na ceste za vaším vytúženým bábätkom. Zvýšte svoje šance na úspešné počatie a bojujte proti neplodnosti neinvazívnou liečbou s portálom Otehotnenie.sk.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Otehotnenie.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa