O obchode Otehotnenie.sk

Portál Otehotnenie.sk je komplexný portál, na ktorom nájdete informácie, rady, tipy a produkty, ktoré vám pomôžu k vytúženému potomkovi. Stránka zameraná na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením je najväčšia svojho druhu v Európe. Otehotnenie.sk obchod ponúka produkty na podporu plodnosti, ovulačné a tehotenské testy, bylinky, včelie produkty, extrakty a tinktúry, a gély pre podporu počatia.

Otehotnenie.sk tabletky

Tabletky na otehotnenie nájdete v ponuke eshopu Otehotnenie.sk. Rozdelené sú na podporu mužskej plodnosti BlueFertil a na podporu ženskej plodnosti PingFertil. Obidva produkty sú doplnkom k strave, ktorý obsahuje vitamíny a minerály. Kúpiť si môžete aj výhodné balíčky pre obidve pohlavia alebo balíček pre ženy na stanovenie plodných dní. Ten obsahuje ovulačný test pre plodné dni OvuPred + bazálny teplomer + 5 ks ovulačných testov.

Otehotnenie.sk: Ako otehotnieť

Ako otehotnieť vám pomôže stránka Otehotnenie.sk, ktorá je venovaná párom snažiacim sa otehotnieť rýchlo, diskrétne a pohodlne. Otehotniet.sk ponúka množstvo rád, ako zvýšiť plodnosť, čomu sa vyvarovať, a na aké veci je potrebné zamerať svoje úsilie. Tie páry, ktoré podstúpia túto cestu k počatiu sú poväčšine úspešné. Otehotnenie je však spoločná cesta, preto by mali na nej kráčať obidvaja partneri. Pozrite si Otehotnenie.sk letáky.

Portál Otehotnenie.sk prináša množstvo tipov a cenných informácií. Zverejnené články prezrádzajú aj príbehy úspešných párov a brožúry s radami ako otehotnieť. Na stránke nájdete aj ďalšie praktické informácie, ako je ovulačná kalkulačka alebo diagnostická príručka. Je to jednoduchá príručka, podľa ktorej zistíte, kde je problém a čo je príčinou neúspešného snaženia sa o počatie. Pri nákupe cez online obchod nezabudnite využiť aj Otehotnenie.sk zľavy.

 • V podobném eshopu můžeš nakupovat i v Česku, podívej se na ifertility.cz.
 • Podobny sklep i-apteka.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Recenzie Otehotnenie.sk

5.0

Martina T.

19.06.2018 5.0

bola som velmi spokojna balik mi dosiel v poriadku.

O Otehotnenie.sk

Nedarí sa vám otehotnieť? Na portáli Otehotnenie.sk nájdete užitočné informácie, rady a produkty, ktoré vám pomôžu na ceste za vaším vytúženým bábätkom. Zvýšte svoje šance na úspešné počatie a bojujte proti neplodnosti neinvazívnou liečbou s portálom Otehotnenie.sk.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.