Obchody / TikiTak O TikiTak -

TikiTak

O obchode TikiTak

Internetový obchod TikiTak prináša skvelé módne produkty za dostupné ceny. V košíku prihoďte TikiTak zľavový kód a šetrite. Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky.

Buďte vždy trendy s TikiTak

V TikiTak sa z pohodlia domova oblečie celá rodina. Najtrendovejšia dámska móda, pánska móda, ale aj detská móda. To všetko je pre vás dostupné v TikiTak. Vykročte z davu v tom najmódnejšom a kvalitnom oblečení. V TikiTak kúpite nádherné šaty, v ktorých zažiarite pri akejkoľvek príležitosti. Potrebujete nové jeansy na voľný čas, košeľu do práce, plavky na dovolenku či spodnú bielizeň? Všetko, čo na seba potrebujete, vám prináša TikiTak. Nastajlujte sa od hlavy po päty. A to doslova. V TikiTak nekúpite len oblečenie, ale aj všetky možné doplnky a obuv. Vyberte si svoje dokonalé topánky v TikiTak. K trendovému outfitu z TikiTak si môžete dokúpiť rovnako trendové doplnky. Nájdete tam určite kabelky na každú udalosť, čiapky, šatky, peňaženky, kvalitné slnečné okuliare či hodinky, aby ste boli všade načas a štýlovo. Vyskladať kompletný outfit nebolo nikdy jednoduchšie. Dámam stačí doplniť outfit najkrajším spoločenským účesom a budú hviezdy úplne všade!

Obrázok

TikiTak kontakty

Starostlivosť o zákazníkov na medzinárodnej úrovni je jedna zo skvelých vlastností eshopu TikiTak. TikiTak zákaznícky servis môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 11:30 do 18 hodín. Neváhajte preto s jeho kontaktovaním. Sledujte aj sociálne siete. Najmä TikiTak facebook, kde nájdete zaujímavé informácie, novinky a tipy. Napríklad na plavky pre každú postavu.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku bonprix.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku orsay.pl.

TikiTak zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava 37 % na nákup v obchode TikiTak.sk

31.01.2021

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod TikiTak.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa