Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Top Shop
2,5 %
V obchode Top Shop nájdete obľúbené produkty, ktoré poznáte z televíznej obrazovky. Pomocníci na upratovanie, kuchynský riad, produkty pre zdravie, krásu a chudnutie na jednom mieste. V kročte do online obchodu Topshop.sk a využite naplno všetky zľavy, ktoré vám ponúkajú.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Top Shop

Top Shop Teleshoping

Top Shop ponúka produkty, ktoré sú dobre známe z televízneho Teleshopingu a značkám, ako je Dormeo, Delimano, Rovus, Wellneo, Walkmaxx a Kosmodisk. Viaceré z nich sa preslávili vďaka svojej kvalite a praktickému využitiu. Spomínate si na panvicu Dry Cooker, ktorá slúžila na prípravu jedál s menším množstvom tuku? Power Juicer, ktorý prispel ku kultúre pitia čerstvého džúsu alebo účinný mop bez použitia chemických prostriedkov? Aj vy doma si môžete pripraviť zdravé smoothie recepty.

Top Shop produkty

Dnes Topshop ponúka viac ako 1000 výrobkov. Pomáhajú ľuďom nielen zdravo žiť, ale aj prakticky fungovať v domácnosti. V ponuke na stránke Topshop.sk môžete nakúpiť praktických pomocníkov pre domácnosť a záhradu, kvalitný kuchynský riad, doplnky do kuchyne, produkty pre krásu, chudnutie, fitnes, ako aj Top Shop oblečenie. Všetko sú to overené produkty a najnovšie vychytávky.

Top Shop e-shop

Na stránke Top shop sk nájdete nielen produkty známe z televíznej obrazovky, ale ešte omnoho viac. Z reklamy určite poznáte sadu Dormeo Hero mega Set, ktorá obsahuje doplnkový matrac, vankúš a prikrývku alebo kultivátor pôdy Top Shop Tornadica. Vďaka tomuto produktu sa zbavíte buriny a skrášlite svoju záhradu. Z top ponúk Tv shop by ste nemali prehliadnuť multifunkčný hrniec Delimano Stone legend CooperLUX, prenosný ohrievač Rovus Handy Heater a super mixér Nutribullet Delimano. Pri niektorých produktoch máte doručenie zadarmo, pri iných zaplatíte 1 euro pri objednávke nad 80 eur. Pri nákupe však nezabudnite ani na Top Shop zľavy.

Top Shop predajne

Top Shop predajne sa nachádzajú po celom Slovensku. Celkovo ich je dvadsať a nájdete ich na týchto miestach: Top Shop Bratislava, Nitra, Top Shop Trnava, Trenčín, Nové Zámky, Levice, Prievidza, Žilina, Zvolen, Banská Bystrica, Poprad, Prešov a Top Shop Košice. Tv shop je unikátny tým, že ponúka záruku vrátenia peňazí, telefonickú podporu 100 % bezpečný nákup na stránke a unikátne Top Shop letáky.
 • U tohoto partnera můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Top Shop.
 • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z TOP SHOP.

Podobné obchody

Články

ČSOB banka, odborník na peniaze

Časy, kedy sa peniaze schovávali v skrini či pod vankúšom, sú dávnou minulosťou. Každý z vás má...
25.7.2018 Zobraziť článok

Tipy z Číny #5

Nie len, že už nemusíte kvôli nakupovaniu opustiť pohodlie vášho domova. Dokonca nemusíte...
14.3.2017 Zobraziť článok

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Mesiac lásky je tu v celej svojej kráse. Aké zľavy si pre neho obchody pripravili? Poďme sa...
8.5.2017 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1285 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo