Obchody / Móda a obuv / topanky.sk O topanky.sk -

topanky.sk

O obchode topanky.sk

Eshop Topanky.sk

Internetový obchod Topanky.sk ponúka obuv z Anglicka, Španielska a Austrálie. Svojim jedinečným štýlom ohúri hlavne dámy, ale aj pánov, ktorí si tu nájdu zaujímavý štýl topánok za veľmi dobré ceny. V eshope nájdete topánky, tenisky, gumáky, zdravotnú obuv a vložky do topánok. Moderné a štýlové topánky, to sú Topanky.sk.

Obuv Topanky.sk

Topanky.sk sa postarajú o to, aby sa vaše nohy cítili skvelo v každej topánke. Vyskúšajte tenisky Novesta alebo gumáky Novesta. Slovenská značka obuvi sa stala preslávená vo svete a šíri svoju tradíciu vďaka ručne vyrábanej obuvi. Gumáky Novesta sú tu pre všetkých do každého počasia, pre dámy, pánov, aj deti.

Ak ste na nohách celú deň, doprajte svojim chodidlám pohodlnú zdravotnú obuv alebo vložky do topánok. V eshope Topanky.sk je v ponuke dámska zdravotná obuv, ako aj pánska zdravotná obuv. Pri kúpe akýchkoľvek topánok ušetrite na maximum a pred uskutočnením objednávky si pozrite Topanky.sk zľavy.

Vrátenie tovaru

Pedantné prevedenia a top trendy topánky sa nájdu každej veľkosti. Tenisky si môžete vybrať od čísla 24 až po 48. Dámske gumáky sadnú na nohu od veľkosti 35 až po 42, pánske od 25, až po veľkosť 48. Ak si neviete vybrať správnu veľkosť, v detaile produktu na stránke si zobrazte veľkostnú tabuľku, v ktorej nájdete všetky potrebné informácie.

V prípade, že vám veľkosť Topanky.sk nesadne, zakúpenú obuv môžete vrátiť. Stačí vyplniť reklamačný formulár na stránke Topanky.sk a uviesť, či tovar chcete vrátiť, vymeniť alebo reklamovať. Hor sa teda na nákupy! Predtým si však ešte pozrite aktuálny Topanky.sk leták s ponukou akciového tovaru.

Zásielka Topanky.sk

Ak si objednáte obuv zo stránky Topanky.sk nad 35 eur, máte poštovné zadarmo. Radovať sa môžete aj z nových topánok, ktoré vám vyexpedujú do 24 hodín. Topánky však musia byť na sklade, preto pri výbere obuvi na stránke sledujte jej dostupnosť. Ak si vo filtri vyberiete dostupnosť skladom, ľahko sa dozviete, či topánky máte domu už na druhý deň.

 • Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit eObuv.cz.
 • Podobny sklep ButyRaj.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

topanky.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava 10 %

21.06.2019

Obchody, kde vás odmeníme

O topanky.sk

Existujú rôzne závislosti. Napríklad závislosť na kvalitných topánkach. Uspokojte svoju vášeň v topánkovom raji na Topanky.sk a nájdite si tu svoje vysnené tenisky, elegantné dámske gumáky, kožené pánske topánky alebo zdravotnú obuv! Topanky.sk - to je sen pre vaše nohy.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod topanky.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa