Zľavový kód Trifft

O obchode Trifft

Internetový portál Trifft.me vám prináša smart riešenia vychádzajúce z hard dát. Spravte pre svoje podnikanie to najlepšie a spoľahnite sa na odborníkov z Trifft. Využite aj Trifft zľavový kód a nezabúdajte aj na cashback, čiže peniaze naspäť od Tipli.

Trifft kontakty

Portál Trifft sa môže pochváliť aj špičkovým zákazníckym centrom. Môžete ho kontaktovať telefonicky  alebo napísať na emailovú adresu. Zákaznícky servis je k dispozícii vo všedné dni od 8 do 17 hodín. Spoľahliví zamestnanci vám určite radi poradia a pomôžu. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí Trifftme Facebook, Twitter, či Youtube. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a môžete ich taktiež využiť na komunikáciu priamo s obchodom a s ich zákazníckym centrom.

Obrázok

Trifft zľavy a tipy

Ponúkate vo svojom obchode knihy, či hračky pre deti na záhradu? Trifft má pre vás pripravené naozaj skvelé riešenie na zvýšenie predaju. Určite si všimnite aj zaujímavé videá, ktoré vás inšpirujú a pomôžu vám vo výbere. Sekcia Novinky ponúka to najnovšie, čo na trhu nájdete.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku AliExpress.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku media-expert.pl.

Obchody, kde vás odmeníme

O Trifft

Trifft sa zameriava na smart riešenia pre firmy za pomoci hard dát. Inovatívne riešenia sú teraz k dispozícii aj pre vás. Použite Trifft zľavový kupón a ušetrite.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Trifft.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa