Trifft

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Trifft zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 0,5 % v obchode Trifft

Platí do 16.10.2021

 
   

Trifft sa zameriava na smart riešenia pre firmy za pomoci hard dát. Inovatívne riešenia sú teraz k dispozícii aj pre vás. Použite Trifft zľavový…

O obchode Trifft

Internetový portál Trifft.me vám prináša smart riešenia vychádzajúce z hard dát. Spravte pre svoje podnikanie to najlepšie a spoľahnite sa na odborníkov z Trifft. Využite aj Trifft zľavový kód a nezabúdajte aj na cashback, čiže peniaze naspäť od Tipli.

Trifft kontakty

Portál Trifft sa môže pochváliť aj špičkovým zákazníckym centrom. Môžete ho kontaktovať telefonicky  alebo napísať na emailovú adresu. Zákaznícky servis je k dispozícii vo všedné dni od 8 do 17 hodín. Spoľahliví zamestnanci vám určite radi poradia a pomôžu. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí Trifftme Facebook, Twitter, či Youtube. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a môžete ich taktiež využiť na komunikáciu priamo s obchodom a s ich zákazníckym centrom.

Obrázok

Trifft zľavy a tipy

Ponúkate vo svojom obchode knihy, či hračky pre deti na záhradu? Trifft má pre vás pripravené naozaj skvelé riešenie na zvýšenie predaju. Určite si všimnite aj zaujímavé videá, ktoré vás inšpirujú a pomôžu vám vo výbere. Sekcia Novinky ponúka to najnovšie, čo na trhu nájdete.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku AliExpress.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku media-expert.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Trifft

Trifft sa zameriava na smart riešenia pre firmy za pomoci hard dát. Inovatívne riešenia sú teraz k dispozícii aj pre vás. Použite Trifft zľavový kupón a ušetrite.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,5 % späť z ceny nákupu v obchode Trifft?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.