Obchody, kde vás odmeníme

Turbado zľavové kupóny a zľavy

Prémiové služby na Turbado

 
   

Ak si v e-shope Turbado priplatíte 10 % môžete využívať služby ako 30-dňovú skúšobnú dobu, 2-dňovú záručnú opravu, výmenu za nový model, 2-ročnú… viac

O obchode Turbado

Internetový veľkoobchod Turbado je spoľahlivým dodávateľom najmä elektroniky, ale aj príslušenstva a prostriedkov pre inteligentnú domácnosť. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vlastnému zapáleniu pre vec patria medzi top odborníkov v danej kategórií. V ponuke je mimoriadne široký výber kvalitných značiek za najlepšie ceny. Práve preto je eshop Turbado sk už dlho v obľube veľkého množstva zákazníkov, ktorí sa sem radi a často vracajú. Nedá sa s nimi nič viac ako súhlasiť! Elektro skrátka za lepšiu cenu nekúpite.

Turbado recenzie

Najlepšiu mienku o obchode vždy spravia práve Turbado recenzie od klientov. Turbado sa môže pochváliť skvelými hodnoteniami a často sa vracajúcimi klientmi. Turbado recenzie, píšu klienti ako spätnú väzbu po nákupe a veľká väčšina z nich žiari spokojnosťou. Príkladom je aj pán Peter, ktorý napísal: „Ďakujem za prvotriedne služby. Bol som veľmi spokojný a prekvapený. Rýchlosť doručenia výborná. Ďakujem aj za službu Genius, ktorá mi predĺžila záruku. Komunikácia so zákazníckym servisom bola taktiež na úrovni a pri výmene produktu nerobili žiadne problémy. Všetko bolo v maximálnom poriadku, uvítal by som akurát trochu vizuálne krajší web.“

turbado elektro

Turbado kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre Turbado prioritou. Turbado zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícky servis je dostupný v pracovné dni od 10 do 18 hodín. Kontaktovať ho môžete aj v prípade reklamácie, a tak ako hovoria Turbado recenzie, s výmenou by nemal nastať žiadny problém. Svoju pozornosť venujte aj sociálnym sieťam. Turbado facebook je zárukou kvalitných a zaujímavých informácií, tipov a noviniek. Napríklad ako si vybrať instantný fotoaparát.

Nakúpte na Turbado.sk cez Tipli a získajte cashback až 1,5 % z vášho nákupu.

 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Česku, pozrite sa na Datart.cz.
 • V podobnom eshope môžete nakúpiť aj v Poľsku, pozrite sa na MediaExpert.pl.

O Turbado

Internetový obchod s kvalitnou elektronikou, skvelými cenami a prémiovými doplnkovými službami za minimálny poplatok. To je Turbado. Eshop, v ktorom môžete nakupovať maximálne výhodne. Chcete ušetriť ešte viac? Sledujte Turbado zľavové kódy.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Turbado.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa