Obchody / Služby / UniqueFit O UniqueFit -

UniqueFit

O obchode UniqueFit

Internetový obchod Uniquefit ponúka špičkové výživové doplnky za skvelé ceny. V ich ponuke nájdete aj fitness oblečenie. V skratke obchod pre milovníkov fitness a zdravého životného štýlu. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a rýchle doručenie až k vám domov. Využite aj Uniquefit zľavový kód a šetrite.

uniquefit zľavy

Uniqeufit

Milujete fitness a posilňovňa je vaším druhým domovom? Ak áno, tak eshop Uniquefit určite poznáte. Už dlhé roky ponúka široké spektrum produktov za bezkonkurenčné ceny a s rýchlym dodaním. Pravidelne pridávané články, vás naučia veľa nového a sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pre pokročilých. Ak ste sa vrhli na novoročné chudnutie, nájdete tu presne to, čo potrebujete. Zvyšok už bude iba na vašej tvrdej drine v posilňovni. Neviete si vybrať? Prehľadné zoradenie je jednou z najväčších výhod na Uniquefit. Chcete sa zlepšiť v športe? Je váš cieľ nárast sily, vytrvalosti alebo zlepšenie tréningu? Chcete väčšie svaly alebo iba pribrať? Toto a ešte omnoho viac môžete dokázať vďaka doplnkom Uniquefit.

Uniquefit kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a špičkové poradenstvo je pre Uniquefit veľmi dôležité. Nemalé finančné prostriedky preto dávajú do zákazníckeho centra. Uniquefit zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícky servis vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30.  Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Uniquefit facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na fitness hodinky, ktoré vám pomôžu naplánovať tréning alebo športové oblečenie.

UniqueFit zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na nákup

22.11.2021

Obchody, kde vás odmeníme

O UniqueFit

Internetový obchod Uniquefit sa zameriava na predaj výživových doplnkov tej najvyššej kvality za dostupné ceny. Zo širokej ponuky si určite vyberiete. Využite aj Uniquefit zľavový kód.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod UniqueFit.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa