UniqueFit

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

UniqueFit zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6 % v obchode UniqueFit

Platí do 15.10.2021

 
   

Internetový obchod Uniquefit sa zameriava na predaj výživových doplnkov tej najvyššej kvality za dostupné ceny. Zo širokej ponuky si určite...

O obchode UniqueFit

Internetový obchod Uniquefit ponúka špičkové výživové doplnky za skvelé ceny. V ich ponuke nájdete aj fitness oblečenie. V skratke obchod pre milovníkov fitness a zdravého životného štýlu. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a rýchle doručenie až k vám domov. Využite aj Uniquefit zľavový kód a šetrite.

uniquefit zľavy

Uniqeufit

Milujete fitness a posilňovňa je vaším druhým domovom? Ak áno, tak eshop Uniquefit určite poznáte. Už dlhé roky ponúka široké spektrum produktov za bezkonkurenčné ceny a s rýchlym dodaním. Pravidelne pridávané články, vás naučia veľa nového a sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pre pokročilých. Ak ste sa vrhli na novoročné chudnutie, nájdete tu presne to, čo potrebujete. Zvyšok už bude iba na vašej tvrdej drine v posilňovni. Neviete si vybrať? Prehľadné zoradenie je jednou z najväčších výhod na Uniquefit. Chcete sa zlepšiť v športe? Je váš cieľ nárast sily, vytrvalosti alebo zlepšenie tréningu? Chcete väčšie svaly alebo iba pribrať? Toto a ešte omnoho viac môžete dokázať vďaka doplnkom Uniquefit.

Uniquefit kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a špičkové poradenstvo je pre Uniquefit veľmi dôležité. Nemalé finančné prostriedky preto dávajú do zákazníckeho centra. Uniquefit zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Zákaznícky servis vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30.  Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Uniquefit facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad na fitness hodinky, ktoré vám pomôžu naplánovať tréning alebo športové oblečenie.

UniqueFit zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na nákup

15.10.2021 - Zľavový kupón 10 % platí na fitness potreby, fitness oblečenie a športovú výživu v eshope Uniquefit…

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O UniqueFit

Internetový obchod Uniquefit sa zameriava na predaj výživových doplnkov tej najvyššej kvality za dostupné ceny. Zo širokej ponuky si určite vyberiete. Využite aj Uniquefit zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode UniqueFit?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.