Obchody / Zvieratá / vetis.sk O vetis.sk -

vetis.sk

O obchode vetis.sk

Internetový obchod Vetis.sk je záchrancom pre všetkých milovníkov zvierat a chovateľov. V širokej ponuke nájdete produkty pre hospodárske, ale aj domáce zvieratá. Expresné doručenie a skvelé ceny sú samozrejmosťou. Chcete ušetriť ešte viac? Využite Vetis zľavový kód. A čo tak Vetis doprava zdarma? Nad akú sumu ju môžete využiť? Všetko podstatné sa dozviete priamo na Tipli.

alza kupón

Vetis.sk

Produkty si môžete jednoducho objednať na webovej stránke a nechať ho pohodlne doniesť až domov. Výber správneho tovaru pre vaše domáce zvieratá uľahčia podrobné opisy produktov, doplnené o hodnotenia produktov a tiež fotografie od zákazníkov. Objednávky vám budú doručené čo najrýchlejšie, o čom svedčí moderná technológia, kvalitné služby a angažovaní pracovníci, ktorí sa o to postarajú.

Aké sú možnosti prepravy a doručenia?

Doručenie zabezpečuje známa kuriérska služba DPD, ktorá sa postará o dodanie vašej zásielky do 2 až 5 dní. Na ich trackingu môžete sledovať stav vašej objednávky od odoslania až po doručenie. Všetko tak máte pod absolútnou kontrolou. V prípade, že vaša objednávka prekročí cenu 200 eur, máte nárok na poštovné zdarma! Inak, je účtovaný poplatok za doručenie. Platba za tovar môže byť uskutočnená prostredníctvom bankového prevodu na účet, platobnou kartou, alebo môžete využiť PayPal. Veľkou novinkou, ktorú Vetis ponúka je možnosť platby na dobierku.Neváhajte preto s objednaním! A nezabudnite, že Vetis.sk doručuje aj do zahraničia.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Super Zoo môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode ZooPlus môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás odmeníme

O vetis.sk

Internetový obchod Vetis.sk je skvelým partnerom pre každého chovateľa. Nájdete tu skutočne všetko, po čom ste kedy túžili. Využite aj Vetis zľavový kód a šetrite!

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod vetis.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa