Obchody / Služby / Vita O Vita -

Vita

O obchode Vita

Kto by to bol kedy povedal, že sa svet bude skladať z jednotiek a núl. Tak, ako sa vyvíja on-line prostredie, vyvíja sa aj Vita.sk. Práve z tohto dôvodu pre vás Vita.sk neustále rozširuje ponuku kurzov tak, aby ste boli perfektne pripravený a hlavne aktuálny. V cene kurzu je zahrnutý, samozrejme, certifikát, ktorým sa môžete po úspešnom absolvovaní kurzu preukázať svojmu novému zamestnávateľovi a zaistiť si tak vysnívanú pracovnú pozíciu. Chcete sa zdokonaliť v databázach a analytike? Zaujímajú vás programovacie jazyky, grafika a dizajn? Vďaka Vita.sk sa môžete zdokonaliť naozaj vo všetkom! Objednajte si kurz cez Tipli.sk a získajte peniaze z vášho nákupu online kurzu už dnes. Použite Vita zľavový kód a ušetrite ešte viac.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Vita.sk online kurz

Objednanie kurzu a možnosť platby

Ak by ste sa radi zúčastnili on-line kurzu s Vita.sk, vyplňte on-line prihlášku, ktorú nájde na web stránke www.vita.sk.

Po prijatí objednávky vám bude zaslané potvrdenie o prijatí objednávky a pokyny k úhrade.

Zákaznícka linka

Potrebujete poradiť s výberom najvhodnejšieho kurzu pre vás alebo máte technický problém? Práve pre vás je k dispozícii zákaznícka linka, ktorá je dostupná na telefónnom čísle: +421 907 375 543 alebo na e-mailovej adrese: admin@vita.sk.

Sociálne siete

Pokiaľ vás láka rozvoj svojej osobnosti, neváhajte a sledujte Vita.sk na Facebooku. Žiadny nový on-line kurz, akčná cena ani zaujímavý príspevok vám už nikdy neunikne!

Obchody zamerané na poskytovanie rôznych druhov služieb nájdete v kategórii Služby.

Vita.sk online kurzy

Reklamácia / vrátenie tovaru

Storno kurzov sa riadi obchodnými podmienkami spoločnosti Vita.sk. Objednávku elektronického obsahu nie je možné po jej zaplatení zrušiť ani vrátiť peniaze. Zároveň stiahnutím elektronického obsahu strácate nárok na odstúpenie od zmluvy.

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť až 7,5 % z nákupu, neváhajte a objednajte si online kurzy Vita na Tipli.sk. Vďaka cashbacku získate nové vedomosti a ešte aj ušetríte.

Vita zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 24% na online kurz, mimo predplatného na všetky kurzy

09.12.2021

Obchody, kde vás odmeníme

O Vita

Internetový obchod Vita je poskytovateľom on-line kurzov a školení tej najvyššej kvality. Posuňte svoje vlastné ja na inú úroveň. Po úspešnom absolvovaní testu získate certifikát. Vzdelávajte sa spolu s Vita.sk. Využite aj Vita zľavový kód spolu s cashbackom a ušetrite!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Vita.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa