Vita

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Vita zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 7,5 % v obchode Vita

Platí do 25.10.2021

 
   

Internetový obchod Vita je poskytovateľom on-line kurzov a školení tej najvyššej kvality. Posuňte svoje vlastné ja na inú úroveň. Po úspešnom...

O obchode Vita

Kto by to bol kedy povedal, že sa svet bude skladať z jednotiek a núl. Tak, ako sa vyvíja on-line prostredie, vyvíja sa aj Vita.sk. Práve z tohto dôvodu pre vás Vita.sk neustále rozširuje ponuku kurzov tak, aby ste boli perfektne pripravený a hlavne aktuálny. V cene kurzu je zahrnutý, samozrejme, certifikát, ktorým sa môžete po úspešnom absolvovaní kurzu preukázať svojmu novému zamestnávateľovi a zaistiť si tak vysnívanú pracovnú pozíciu. Chcete sa zdokonaliť v databázach a analytike? Zaujímajú vás programovacie jazyky, grafika a dizajn? Vďaka Vita.sk sa môžete zdokonaliť naozaj vo všetkom! Objednajte si kurz cez Tipli.sk a získajte peniaze z vášho nákupu online kurzu už dnes. Použite Vita zľavový kód a ušetrite ešte viac.

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Česku prostredníctvom Tipli.cz?

Vedeli ste o tom, že nakupovať a zároveň šetriť môžete aj v Poľsku prostredníctvom Tipli.pl?

Vita.sk online kurz

Objednanie kurzu a možnosť platby

Ak by ste sa radi zúčastnili on-line kurzu s Vita.sk, vyplňte on-line prihlášku, ktorú nájde na web stránke www.vita.sk.

Po prijatí objednávky vám bude zaslané potvrdenie o prijatí objednávky a pokyny k úhrade.

Zákaznícka linka

Potrebujete poradiť s výberom najvhodnejšieho kurzu pre vás alebo máte technický problém? Práve pre vás je k dispozícii zákaznícka linka, ktorá je dostupná na telefónnom čísle: +421 907 375 543 alebo na e-mailovej adrese: admin@vita.sk.

Sociálne siete

Pokiaľ vás láka rozvoj svojej osobnosti, neváhajte a sledujte Vita.sk na Facebooku. Žiadny nový on-line kurz, akčná cena ani zaujímavý príspevok vám už nikdy neunikne!

Obchody zamerané na poskytovanie rôznych druhov služieb nájdete v kategórii Služby.

Vita.sk online kurzy

Reklamácia / vrátenie tovaru

Storno kurzov sa riadi obchodnými podmienkami spoločnosti Vita.sk. Objednávku elektronického obsahu nie je možné po jej zaplatení zrušiť ani vrátiť peniaze. Zároveň stiahnutím elektronického obsahu strácate nárok na odstúpenie od zmluvy.

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť až 7,5 % z nákupu, neváhajte a objednajte si online kurzy Vita na Tipli.sk. Vďaka cashbacku získate nové vedomosti a ešte aj ušetríte.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Vita

Internetový obchod Vita je poskytovateľom on-line kurzov a školení tej najvyššej kvality. Posuňte svoje vlastné ja na inú úroveň. Po úspešnom absolvovaní testu získate certifikát. Vzdelávajte sa spolu s Vita.sk. Využite aj Vita zľavový kód spolu s cashbackom a ušetrite!

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 7,5 % späť z ceny nákupu v obchode Vita?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.